II Bal Dziecięcy: Disney - Muzyka zaklęta w baśni. PRZEŁOŻONY Polska Filharmonia Bałtycka Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

II Bal Dziecięcy: Disney - Muzyka zaklęta w baśni. PRZEŁOŻONY

Koncert dla rodzin z dziećmi połączony z zabawami karnawałowymi dopasowanymi do tematyki koncertu i wieku dzieci, wspólnymi tańcami do muzyki na żywo, scenkami aktorskimi, wizualizacjami dopasowanymi do tematyki balu.

IMPREZA PRZEŁOŻONA - nowa data zostanie podana w późniejszym terminie. Bilety zachowują ważność.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Szelest balowych sukni, błysk biżuterii, niebanalne akcesoria i dodatki, makijaż odpowiednio dobrany do stylizacji, starannie ułożona fryzura i wielki apetyt na zabawę. Brzmi jak scenariusz dla dorosłych? Tym razem to dzieci wybierają się na koncerty balowe do pięknych wnętrz Filharmonii na Ołowiance.

W samo południe, w wybrane soboty karnawału, w przebraniach i z zapasem dobrego humoru zapraszamy na spotkania z ulubionymi baśniowymi bohaterami. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.

Obowiązujący strój: mile widziane przebrania karnawałowe, unikamy dodatkowych akcesoriów jak np. miecze, różdżki itp. ze względów bezpieczeństwa

Dla dzieci w wieku od 5-10 lat.

Czas trwania: 60-70 minut.

W programie m.in. piosenki z najpopularniejszych bajek Disneya: Kraina Lodu, Król Lew, Kot w butach, Zaplątani, Vaiana, Piękna i Bestia.

Pięknym księżniczkom, dobrym wróżkom i dzielnym rycerzom polecamy balowy salon rodem z ulubionych baśni Disneya. Wystarczy wsiąść w karetę i podać stangretowi adres Filharmonii.

Maja Gadzińska - śpiewająca aktorka
Bogdan Smagacki - śpiewający aktor
Natalia Walewska - skrzypce
Anna Śmiszek-Wesołowska - wiolonczela
Beniamin Baczewski - gitara basowa/ aranżacje
Dawid Głowacki - saksofon/klarnet
Tomasz Skrętkowski - perkusja
Marta Żak - fortepian
Tancerze z zespołu Jantar

Czytaj także