III runda Speedway Euro Championship 2021 Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

III runda Speedway Euro Championship 2021 Opinie (6)

Zapraszamy na III rundę Mistrzostw Europy w jeździe na żużlu, która odbędzie się na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego. Cykl mistrzostw Europy 2021 składać się będzie z czterech rund eliminacyjnych: 12 czerwca w Bydgoszczy, 26 czerwca niemieckim Guestrow, 3 lipca Gdańsku oraz 10 lipca w Rybniku.

Pewnymi udziału w Speedway Euro Championship 2021 są zawodnicy, którzy zajęli pierwsze pięć miejsc w zeszłorocznym cyklu: Robert Lambert, Leon Madsen, Grigorij Laguta, Mikkel Michelsen oraz Bartosz Smektała.

O pozostałe miejsca zawodnicy walczyć będą podczas rund kwalifikacyjnych, które zostaną rozegrane 1 oraz 8 maja w czeskim Pilznie, węgierskim Debreczynie, niemieckim Pocking oraz ukraińskim Równem. Finał eliminacji odbędzie się 22 maja w słoweńskim Krsko.

To właśnie w Gdańsku rywalizacja o tytuł indywidualnego Mistrza Europy zmieniła formułę. Po zawodach jednodniowych zaczęto organizować cykl turniejów.

- Bardzo się cieszymy, że cykl wraca na nasz stadion. To przecież na naszym obiekcie odbyła się inauguracja. Dziś cykl tych zawodów to jedna z najbardziej prestiżowych imprez naszej dyscypliny, a na starcie każdych zawodów staje ścisła czołówka europejskiego żużla. Jesteśmy przekonani, że gdańscy kibice z wielką przyjemnością obejrzą ściganie na najwyższym poziomie. Dziękujemy firmie One Sport za zaufanie i wybór GKŻ Wybrzeże na współorganizatora imprezy. Jestem przekonany, że będziemy świadkami wspaniałych zawodami - zapowiada Tadeusz Zdunek, prezes klubu Wybrzeże.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 - 45 zł
  • Bilet ulgowy
    15 - 35 zł
Sektory: S01-S22, S28-S33
Bilety Normalne: 30 złotych
Bilety Ulgowe: 25 złotych (ulga emerytów i rencistów powyżej 65 roku życia, studentów w wieku 19-25)
Bilety Szkolne: 15 złotych (ulga dla młodzieży szkolnej w wieku 12-18)
Do 12 roku życia gratis.

Sektory S24, S26-S27
Bilety Normalne: 45 złotych
Bilety Ulgowe: 35 złotych (ulga emerytów i rencistów powyżej 65 roku życia, studentów w wieku 19-25)
Bilety Szkolne: 25 złotych (ulga dla młodzieży szkolnej w wieku 12-18)
Do 12 roku życia gratis.