stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

ISU Junior Grand Prix PGE Solidarity Cup 2023

Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego zaprasza na Międzynarodowe zawody w łyżwiarstwie figurowym - ISU Junior Grand Prix PGE Solidarity Cup 2023. W dniach 27-30 września 2023 odbędą się zawody ISU Junior Grand Prix PGE Solidarity Cup 2023, w trakcie których jedni z najzdolniejszych łyżwiarzy młodego pokolenia na świecie, wezmą udział w walce o medale i kwalifikacje do finału cyklu Junior Grand Prix. Organizatorem wydarzenia, które zostanie rozegrane w Gdańskiej Hali Olivia jest Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego.

sty 26-28

piątek - niedziela, g. 16:00

Gdynia,
sie'24 2-4

piątek - niedziela

Gdynia
ISU PGE Solidarity Cup 2023 jest częścią międzynarodowych zawodów w łyżwiarstwie figurowym z cyklu ISU Junior Grand Prix. Wydarzenie obejmie cztery konkurencje: solowe (Kobiet i Mężczyzn), Par Tanecznych oraz Par Sportowych. W trakcie czterech dni zmagań widzowie będą mogli obserwować zarówno treningi jak i właściwe zawody. Wstęp jest bezpłatny.

Partnerem głównym zawodów jest PGE Polska Grupa Energetyczna. Wydarzenie wspierają: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Gdańsk, Samorząd Województwa Pomorskiego, Fundacja Lotto i Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec. Partnerami medialnymi są Radio Gdańsk i portal trojmiasto.pl.