IT Manager of Tomorrow 2019 Sheraton Sopot Hotel Sopot Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

IT Manager of Tomorrow to konferencja, której celem jest pokazanie roli Menedżera IT. Roli, która nieustannie ewoluuje, a w czasach kiedy technologia staje się kluczowym komponentem każdego przedsiębiorstwa nabiera jeszcze większego znaczenia, niż kiedykolwiek wcześniej. W trakcie konferencji skoncentrujemy się na aktualnych trendach w zarządzaniu IT, na kluczowych kompetencjach i cechach, które charakteryzują skutecznych menedżerów IT. Nie zabraknie doświadczonych prelegentów oraz autentycznych case studies!

Pierwszy dzień wydarzenia - Gear Up Day, to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w profesjonalnych warsztatach umożliwiających rozwinięcie przydatnych umiejętności. To dwa trwające pół dnia warsztaty, prowadzone przez doświadczonych praktyków. Zapewnią Ci solidną dawkę wiedzy, którą od razu wprowadzisz w swojej organizacji.

IT MANAGER OF TOMORROW AWARDS 2019 - FINAŁ

Podczas konferencji odbędzie się III etap naszego konkursu. JURY (liderzy branży), podczas prezentacji finałowej dziesiątki, wyłoni 3 najbardziej skutecznych menedżerów IT, którzy swoją pracą wzbogacają środowisko IT o nowe pomysły, usprawnienia oraz wykazują ogromne zaangażowanie w prowadzone projekty. Ubiegłoroczna edycja IT Manager of Tomorrow Awards cieszyła się bardzo pozytywnym odbiorem, zarówno wśród uczestników konkursu jak i zacnego grona publiczności. Więcej informacji o konkursie znajdziecie na: http://www.itmtawards.com/

O Let's Manage IT

Inicjatywa Let's Manage IT została powołana do życia w 2014 roku. Jest ona odpowiedzią na Wasze potrzeby. Istotnym elementem podnoszenia kwalifikacji jest także wymiana wiedzy i doświadczeń, propagowanie dobrych praktyk, zachęcanie do ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji oraz umożliwianie współpracy między instytucjami i firmami. Postanowiliśmy więc stworzyć okoliczności, które to umożliwią oraz zmotywują i zainspirują do działania. Celem Let's Manage IT jest budowanie, rozwijanie i wspieranie ogólnopolskiej społeczności menedżerów i liderów IT - społeczności wyjątkowych, inspirujących i otwartych ludzi, którym umożliwiamy dzielenie się doświadczeniami w oparciu o najnowsze trendy. Łącząc przekazywanie merytorycznej wiedzy z umożliwianiem wymiany doświadczeń, wspieramy i motywujemy menedżerów i liderów IT na drodze rozwoju - nie tylko własnego, ale także organizacji, a co za tym idzie - całej branży IT w Polsce.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    2490 zł