IV Bieg po Rybę Matarnia Park Handlowy Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

IV Bieg po Rybę Opinie (4)

Miłośnicy biegania i ruchu na świeżym powietrzu - od maluchów po seniorów - 14 czerwca mają szansę wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu z nietypowymi nagrodami. To czwarta edycja Biegu po rybę. W tym roku biuro zawodów i liczne atrakcje zlokalizowane będą na terenie Parku Handlowego Matarnia.

Bieg po rybę to impreza stworzona z myślą o możliwości aktywnego spędzenia czasu w gronie rodziny, przyjaciół, a także szansa na podjęcie rywalizacji dla entuzjastów biegania. W tym roku biegi odbędą się na dystansach 5, 10 i 15 km oraz 5-cio kilometrowy marsz z kijkami Nordic Walking. Trasa wiedzie przez wzniesienia i urocze zakątki Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Liczne atrakcje zlokalizowane będą na terenie Parku Handlowego Matarnia, który jest partnerem wydarzenia, a także sponsorem biegu najmłodszych startujących w dwóch grupach wiekowych. Nagrodą dla najszybszych zawodników, jak co roku będą...ryby dostarczone przez firmy Limito, Łosoś Ustka, Zapora Mylof i Graal.

- Bardzo chętnie wspieramy inicjatywy związane z aktywnością fizyczną, dlatego też już po raz kolejny jesteśmy sponsorem biegów dla dzieci w Biegu po rybę. Zmaganiom najmłodszych uczestników wydarzenia towarzyszy wiele emocji, a satysfakcja z udziału w wydarzeniu jest ogromna - mówi Joanna Kwiatkowska, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia.

Wyjątkowa formuła zawodów nagradza nie tylko najlepszych zawodników na poszczególnych dystansach, ponieważ losowanie nagród sprawia, że każdy ma szansę na super wygraną. Nagrodami, które będą rozlosowane są m.in.: nocleg w pensjonacie Karolinka w Łebie, nagrody rzeczowe ufundowane przez firmy Smyk, Kolibki Adventure Park Gdynia, Biegosfera, a także niespodzianki od SuperPharm i Douglas oraz nagroda główna - rower górski. W biegach najmłodszych każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz upominki za udział i ducha sportowej rywalizacji.

- Organizując pierwszą edycję wydarzenia naszym celem było zaktywizowanie mieszkańców Trójmiasta i zachęcenie do ruchu. Bieg po rybę to hasło zapadające w pamięć, powodujące uśmiech na twarzach i nawiązujące do regionu, w którym zawody się odbywają - mówi Krzysztof Nowakowski, Organizator Biegu po rybę. - Impreza zdobywa coraz większą popularność, co skutkuje zwiększającą się frekwencją z każdą kolejną edycją. Bardzo nas to cieszy, dlatego w tym roku z jeszcze większą liczbą atrakcji, tą samą wspaniałą atmosferą i oczywiście tytularną rybą wracamy z czwartą już edycją - dodaje Magdalena Ratkowska, Organizator Biegu po rybę.

Na uczestników imprezy, oprócz samych emocji związanych z rywalizacją sportową, czeka wiele atrakcji m.in.: Anka Cyganka, która pokaże, co można wyczarować z filcu, Boginie przy maszynie pomogą stworzyć niebanalne kreacje, firma Aurelka przeprowadzi badanie dziecięcych stópek, a z wydawnictwem EneDueRabe najmłodsi zawodnicy zrobią maski.

Na tych, którzy po wysiłku będą musieli uzupełnić kalorię będą czekały Food Trucki, a IKEA FOOD zapewni pyszną zupę rybną dla wszystkich uczestników imprezy.

Czwarty Bieg po Rybę już 14 czerwca br. Biegi będą odbywały się w godzinach od 9:00-15:00, a atrakcje towarzyszące zaplanowane są na cały dzień (9:00-21:00). Biuro zawodów, start i meta zlokalizowane będą na terenie Parku Handlowego Matarnia, na parkingu przed Media Markt.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu i zapisach dostępne są na stronie: http://www.biegporybe.pl/

Czytaj także