IX Festiwal Kolęd i Pastorałek Wojska Polskiego Riwiera Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

IX Festiwal Kolęd i Pastorałek Wojska Polskiego

Szanowni Państwo, w związku z uroczystościami pogrzebowymi Prezydenta miasta Gdańska, Pana Pawła Adamowicza oraz żałobą narodową w dniu 19.01.2019 r. pragniemy poinformować, iż koncert galowy IX Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Nadmorska Kolęda - Gdynia 2019", zaplanowany w tym dniu w kościele garnizonowym pw. Matki Boskiej Częstochowskiej, ul. Śmidowicza 45 w Gdyni - Oksywiu nie odbędzie się.

Natomiast przesłuchania konkursowe zaplanowane na piątek 18.01.2019 r. w Klubie 3 Flotylli Okrętów, będą miały formułę imprezy zamkniętej dla publiczności.

gru 28

wtorek, g. 20:00

sty'22 19

środa, g. 17:30

Festiwal odbędzie się w dniach 17-19 stycznia 2019 r. w Gdyni. Wezmą w nim udział artyści amatorzy wywodzących się ze środowiska wojskowego.

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


Zapraszamy publiczność:

W czwartek 17 stycznia na godz. 18.00 na uroczystą inaugurację Festiwalu, będzie to koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Wokalnego Klubu Marynarki Wojennej oraz Żeńskiego Chóru Kameralnego - KONCERT INAUGURACYJNY ODWOŁANY.

W piątek 18 stycznia od godz. 12.00 do 19.00, na przesłuchania konkursowe uczestników Festiwalu do sali widowiskowej Klubu 3. Flotylli Okrętów w Gdyni Oksywiu /ul. Rondo pod Oliwą 1/. Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona - PRZESŁUCHANIA ZAMKNIĘTE DLA PUBLICZNOŚCI.

W sobotę 19 stycznia o godz. 17.00 na Koncert Galowy Laureatów IX Festiwalu Kolęd i Pastorałek WP do Kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej, ul. Śmidowicza 45 w Gdyni - Oksywiu. Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona - KONCERT ODWOŁANY.


Festiwal Kolęd i Pastorałek "Nadmorska Kolęda - Gdynia 2019" to wydarzenie kulturalne podczas, którego uczestnicy z całej Polski, zaprezentują się w dwóch kategoriach konkursowych: zespoły i soliści, a całość zwieńczy koncert finałowy laureatów. Festiwal ma na celu prezentację współczesnej interpretacji kolęd i pastorałek, konfrontację dokonań twórczych uczestników oraz promocję Amatorskiego Ruchu Artystycznego Wojska Polskiego wśród szerszej publiczności.

Informacja o biletach

Przesłuchania konkursowe zaplanowane na piątek 18.01.2019 r. w Klubie 3 Flotylli Okrętów, będą miały formułę imprezy zamkniętej dla publiczności.