stat
PATRONAT

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

Planowany konkurs
  • piątek, 9 lutego 2024, godz. 17:00, 20:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    100 - 155
    Kup bilet

Wyjątkowy artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski wraca z solowym, premierowym programem pt. Tylko śmiech nas ocali! To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością i zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość.

Igor Kwiatkowski dał się poznać z występów w renomowanym kabarecie Paranienormalni i licznych programach telewizyjnych. Dzięki swojemu talentowi artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem śledziła cała Polska!

Choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić. Igor Kwiatkowski pokaże w swoim nowym programie, jak wiele radości może dostarczyć wnikliwa obserwacja otaczającego świata. Świat kradnie polskie piosenki, Koniec Netflixa, Kobiety odnoszą liczne obrażenia to tylko kilka z tematów, z którymi zmierzy się artysta.

Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem!
Kup bilet