stat
Impreza już się odbyła

Iluminacje Świąteczne w Gdyni Opinie (3)

  • Kalendarz
    6 grudnia 2023 - 2 lutego 2024
  • Lokalizacja
    Gdynia
  • Bilety
    wstęp wolny

Również i w tym roku w świąteczny nastrój wprowadzą nas iluminacje na terenie całej Gdyni. Poza ozdobami przy głównych ciągach komunikacyjnych, placach czy rondach nowością będzie choinka w Parku CentralnymMapka oraz na rogu ul. .Starowiejskiej i ŚwiętojańskiejMapka.

widowisko / show
Kup bilet
paź 9

środa, g. 12:00, 19:00

- Jestem przekonany, że po raz kolejny świąteczne dekoracje przyniosą wiele radości podczas wieczornych spacerów i wprowadzą nas w wyjątkowy nastrój. Włączenie iluminacji planowane jest w Mikołajki, dekoracje będą ozdabiać nasze miasto do 2 lutego - mówi Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni ds. rozwoju.

Tradycyjnie, świetlne ozdoby pojawią się na głównych ciągach komunikacyjnych oraz placach, rondach na terenie Śródmieścia oraz Wzgórza św. Maksymiliana. Przyozdobione zostaną nie tylko słupy trakcyjne, latarnie, ale też drzewa. Nie zabraknie efektownych, przestrzennych dekoracji świetlnych w postaci żagli ustawionych przy węzłach przesiadkowych, placach oraz skwerach.

- Zadbamy też o przestrzenne iluminacje w północnych dzielnicach miasta oraz w rejonach skrzyżowań na ulicy Morskiej. Nowością w tym roku są dwie duże choinki o wysokości 8 i 9 metrów, które staną w Parku Centralnym i na rogu ul. Starowiejskiej i Świętojańskiej - mówi Joanna Zielińska, przewodnicząca Rady Miasta Gdyni.

Najważniejsze miejsca z iluminacjami w Gdyni. Więcej zdjęć ()

Najważniejsze miejsca z iluminacjami w Gdyni.

Najważniejsze miejsca z iluminacjami w Gdyni.Iluminacje w Gdyni pojawią się w następujących lokalizacjach:Zestawy z trzech form przestrzennych w kształcie żagli z niebiesko-białymi sznurami świetlnymi:Zestaw iluminacji złożony z dwóch form przestrzennych w kształcie żagli z niebiesko-białymi sznurami świetlnymi:


Choinki
1 drzewo 9m w Parku Centralnym (bombki sznury LED)
1 drzewo 8m róg ulicy Starowiejskiej/Świętojańskiej (bombki sznury LED).

Przeczytaj także