stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Imany "Voodoo Cello"

Zaskakujące widowisko, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Imany wyrusza w trasę koncertową i zagra w Gdańsku w towarzystwie orkiestry składającej się z ośmiu wiolonczel. "Voodoo Cello" to spektakl, który opowiada historię tajemniczej kapłanki, wykorzystując do tego utwory z repertuaru Radiohead, The Beatles, Donny Summer, Bonnie Tyler, Madonny czy Boba Marleya.

 (1 opinia)

pop
Kup bilet
lis 6

poniedziałek, g. 19:00

Gdynia,
Przez ostatnie dziesięć lat Imany oczarowywała swoim głosem polską publiczność. Jej single, takie jak "You Will Never Know" czy "Don't Be So Shy" zdobywały szczyt radiowych list przebojów, a album "The Shape of a Broken Heart" był jedną z najlepiej sprzedających się płyt w naszym kraju - krążek uzyskał status potrójnej Platynowej Płyty.

blues / soul - koncerty w Trójmieście


Na potrzeby trasy, kostiumy dla Imany przygotował dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Balmain, Olivier Rousteing. Za scenografię odpowiedzialny jest Eugenio Recuenco, współpracujący z Vogue Espana, Vogue UK, Vanity Fair, Saint Laurent, Playstation, Lavazza czy Motorola. Jego prace były wystawiane na całym świecie m.in. w Hiszpanii, Madrycie, Paryżu, Londynie czy Chinach.

Bilety na trasę koncertową Imany VOODOO CELLO dostępne w sprzedaży adresem goingapp.pl/polecamy/imany


Bilety możecie również nabyć w bileteriach Going., EventimPolska oraz salonach sieci empik.
Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin