Influut Kolonia Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

INFLUUT to duet ze Szwajcarii grający elektroakustyczny jazz. Istota ich muzyki wywodzi się z dwóch przeciwstawnych, ale uzupełniających się podejść, które spotykają się w celu zbadania harmonii instrumentalnych i syntezy algorytmicznej. Podejście INFLUUT do kompozycji pozostawia miejsce na improwizację i elektronicznie randomizowane zdarzenia dźwiękowe do budowania muzycznej narracji, która podąża za organicznymi przepływami z komponentem technologicznym. Czasami Robert Turner Collective zapewnia wizualne tło dźwiękowym pejzażom INFLUUT, tworząc zunifikowane i wciągające doświadczenie post-jazzowego dźwięku i algorytmicznie manipulowanych obrazów.

Twórczość INFLUUT inicjuje nieustanne pytanie o świat który nadchodzi. Co dzieje się po apokalipsie, wojnie, pandemii lub masowym wyginięciu? Maszyna styka się z Naturą w silnym, ale subtelnym splocie, osiągając odnowę naturalnej fauny z elektrycznych owadów i mechanicznych automatów. Rozpoczyna się nowy cykl, niczym żywy cios rozszerzający wszechświat możliwości. Duet zaprasza na nieoczekiwaną podróż, w której można się rozkoszować projekcją astralną lub latającym dywanem, doświadczając różnych stanów emocjonalnych, od nieruchomych strumieni po wybuchowe burze. Najlepiej na żywo z kwadryfonicznym systemem dźwięku przestrzennego, dzięki czemu muzyka może rozprzestrzeniać się w przestrzeni, zapewniając naprawdę wciągające wrażenia.

jazz - koncerty w Trójmieście


INFLUUT - Live - Nat Cilia i Daniel Maszkowicz + wizualizacje algorytmiczne przez ROBERT TURNER COLLECTIVE + INSTALACJA AUDIOWIZUALNA 16-kanałowa

Organizator: Kolonia Artystów
Wsparcie: 
Swiss Art Council ProHelvetia
Republic and Canton of Geneva

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Bilet ulgowy
    10 zł
  • Przedsprzedaż
    10 zł