Iosound Party w / Andre Galluzzi Sfinks700 Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Iosound Party w / Andre Galluzzi

André Galluzzi, Funk D' Void, BONIS, FRESH, MICROB, TUXEDO
André Galluzzi

Genialny I szalony Jeden z filarów Svena Vatha.
jest DJ-em vinylowym z rezydencjami w Tresor, Ostgut i Berghain. W ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci pojawił się w wytwórniach takich jak Cadenza, Cocoon, Ostgut Ton i Highgrade. Jest także współzałożycielem Taksi Records i szefem wytwórni Aras, spoglądając wstecz na trochę historii.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


André Galluzi stał się regularnym członkiem garstki kultowych klubów na początku lat 90-tych. W 1994 roku rozpoczął pracę w renomowanym dystrybutorze płyt Neuton, gdzie poznał Paula Brtschitscha. Muzyczne dzieło André i Paula, Taksi Records narodziło się rok później. Inne muzyczne wydarzenia obejmują jego rezydencję w słynnym berlińskim Tresorze w 1996 roku. Następnie André przeniósł się do stolicy Niemiec; a wraz z otwarciem Ostgut, macierzystego klubu światowej sławy Berghaina, dostał swoją drugą rezydencję.

Po zamknięciu Ostgut w 2001 roku André wydał legendarną kompilację miksów André Galluzzi: Im Garten i stworzył nową serię eventów o nazwie Submerge, działającą od dwóch lat. Słynący z odurzających 10-godzinnych setów i regularnie grający na Amnesia Ibiza, André znalazł swoje miejsce w nowo otwartym Berghain.

W 2005 roku nawiązał współpracę z Guido Schneiderem, tworząc różne wydania na Cadenzie, Cocoon i Highgrade, w tym ich ulubiony utwór Albertino w 2007 roku.

Szukając nowego "placu zabaw", André założył w 2011 roku markę Aras, platformę dla niego i przyszłych talentów, aby zaprezentować innowacyjne i niekonwencjonalne dźwięki. W tym samym roku André wydał swoją trzecią kompilację, Stadt Strand Fluss, a następnie wspólne produkcje z Daną Ruh na Ostgut Ton i Cocoon. Rok później André uruchamia imprezę We Play Vinyl, deklarację poświęcenia i wsparcia dla płyt vinylowych.

Zainspirowany jego drugą macierzystą bazą w Londynie, pojawiło się kilka produkcji, min. na Cadenza i Bar 25. W styczniu 2015 André wydał swój debiutancki solowy album Alcatraz on Aras. Otrzymując falę niesamowitych opinii, album koncepcyjny wywołał burzę zainteresowania mediów. Następnie André wraz z Guido Schneiderem wracają do Sven Väth`s Cocoon z kolejnym arcydziełem Mario w marcu 2015 roku, a następnie André's Nine-Remix, który został wydany na licencji kompilacji Sven Väth Sound of the 17th mix w listopadzie 2016 roku, André wydaje również swój najnowszy EP Submerge na OVUM.

Niezależnie od napiętego harmonogramu, André zawsze poświęca czas na kreatywność i kontynuuje przekraczanie granic, aby zaskoczyć kolejną generację stałych bywalców klubowych.

Funk D' Void

Nieczęsto zdarza się by producent muzyki klubowej pozostawał na szczycie przez tak długi okres czasu jak Lars Sandberg (aka Funk D'Void, Francois Dubois, Chaser & Joyless). Od ponad 20 lat przemierzając świat wzdłuż i wszerz. Obecnie mieszkając w Barcelonie, organizuje comiesięczne imprezy w tamtejszym klubie Macarena, występując regularnie także w doskonale znanych- Moog, Space oraz Pacha.

Na przestrzeni lat związany z takimi labelami jak Soma, Bedrock, Cocoon, Suruba, Tronic Octopus oraz Urbantorque. Miał okazję remixować takich artystów jak New Order, Underworld, Kevin Sounderson, Deetron, Laurent Garnier, Steve Rachmad, Stephan Bodzin, Paul Van Dyk, Ian Pooley, Slam, Technasia, Shlomi Aber, Christian Smith & Tony Lionni.

Lars wciąż pozostaje bardzo aktywny na scenie, nadal wydaje swoje ponadczasowe produkcje za pośrednictwem słynnej Somy, której filarem jest od lat 90-tych, a także własnego labelu Outpost. W maju 2019 jego remix został wydany nakładem All Day I Dream, topowej obecnie wytwórni prowadzonej przez Lee Burridge'a. Równolegle organizuje warsztaty produkcji muzycznej (mające swoj showcase na tegorocznym ADE z gościem specjalnym w osobie Joey'a Beltrama). Posiada również dwa poboczne projekty - Kein Mainstream (detroit electro) oraz Chord Stomper, skupiony na brzmieniach synthwave nawiązujących do lat 80tych.

Funk D'Void to marka sama w sobie, człowiek legenda wśród producentów house i techno, synonim klasy i talentu, którego bardzo wielu ze współczesnych producentów stawia za wzór oraz inspirację.