stat

J.J.Band z Jeleniej Góry w ciągu ponad dwudziestu lat działalności zdobył miano jednej z najlepszych grup bluesowych w Polsce, a także szereg nagród festiwalowych.

W 2002 roku zespół zadebiutował na ogólnopolskich festiwalach, biorąc udział i wygrywając w konkursach młodych zespołów na Olsztyńskich Nocach Bluesowych, Festiwalu Ku Przestrodze w Tychach, Bluesie nad Bobrem i Jesieni z Bluesem w Białymstoku. W 2003 roku J.J. Band wydał swoją pierwszą płytę Good Day For The Blues, a w 2004 roku podczas festiwalu Rawa Blues odbyła się premiera drugiego albumu studyjnego pt. Searching For The Blues.

blues / soul - koncerty w Trójmieście


W roku 2010 ukazała się szczególna płyta J.J. Band i Przyjaciele Blues z utworami Tadeusza Nalepy, nominowana do nagrody Fryderyka. Wszystkie trzy płyty zyskały miano płyty roku w ankiecie czytelników pisma Twój Blues. Dwukrotnie czytelnicy uznali też J.J. Band za zespół roku.

Jacek "Jogi" Jaguś to gitarzysta bluesowy 2004, 2006, 2007, 2008 i 2009 roku, a Bartek Łęczycki harmonijkarz bluesowy 2005, 2006 i 2007 roku w Polsce według rankingu Twojego Bluesa.

Grupa występowała na najbardziej prestiżowych festiwalach bluesowych w Polsce obok polskich i zagranicznych wykonawców z najwyższej półki. J.J. Band to niewątpliwa uczta muzyczna, wielka radość grania i dobra zabawa.

J.J. BAND:

  • Jacek Jaguś - wokal, gitara

  • Bartek Łęczycki - harmonijka ustna

  • Rafał Karasiewicz - piano, hammond

  • Andrzej Stagraczyński - bas

  • Bartosz Niebielecki - perkusja

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.

Kup bilet
lut 1

niedziela, g. 19:30

Gdynia,
bilety 54 zł
Kup bilet
lut 15

niedziela, g. 18:00

bilety 140 zł
przedsprzedaż 120 zł
Kup bilet