Jak Rozmawiać z Chłopem! Jełopem? Focus Hotel Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Jak Rozmawiać z Chłopem! Jełopem?

Interaktywny, pełen humoru seans typu One Man Show tylko dla Kobiet! Grzegorz Kordek w kobiecym stylu, w lekki i dowcipny sposób opowiada o facetach oraz odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące Mężczyzn.

stand up
Kup bilet
paź 8

niedziela, g. 18:00

Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego coś, co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu Mężczyźnie? Lejdis odkryjecie sekret, który sprawia, że każdy mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał prośby nawet zanim je wypowiesz. Poznasz kod, by rozszyfrowywać męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby. Panowie pytacie "Co zrobić by Kobieta którą kocham w końcu była zadowolona?" (masz wrażenie że już wszystko zrobiłeś). Odpowiedź jest prosta. One chcą byś to Ty był szczęśliwy, odnosił sukcesy i był głową rodziny. Pozwól by od eksperta dowiedziała się co ma zrobić by Cię uszczęśliwić. Przyszedł czas by Kobiety były szczęśliwe, zadowolone i uśmiechnięte!

"Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej?". "Tego powinno się nauczać w szkole", "Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego", "Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa", "Znam już sposób na mojego faceta" tego typu komentarze pojawiają wśród widzów po seansie. W oparciu o wiedzę przekazaną osobiście Grzegorzowi przez Johna Gray'a, autora wydanego w ponad 40 krajach bestsellera "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" oraz Anne Moir autorki bestsellera "Płeć mózgu" powstała ta zabawna forma przekazywania wiedzy.