stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jazz w Chmurach: Sinatra Way Opinie (2)

Zapraszamy na spektakl "Sinatra Way" - największe przeboje Franka Sinatry. Jest to szczególna okazja uczestniczenia w przedstawieniu Teatru Muzycznego w Gdyni wystawianego na najwyższej scenie w Polsce, zlokalizowanej na 34. piętrze budynku Olivia Star w ramach cyklu "Jazz w Chmurach". Sinatra Way bilety już w sprzedaży.

Relacja z imprezy

Sinatra Way
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby muzyka Franka Sinatry rozbrzmiewała tak, jak zwykle była słuchana przez uczestników klubów Nowego Jorku i Las Vegas - goście zasiądą przy stolikach, obok dostępnego przez cały wieczór baru, z widokiem na rozświetloną nocną panoramę Trójmiasta z jego najwyższego piętra. Przenieśmy się razem w ten niezapomniany, nostalgiczny klimat, dając się porwać kultowym przebojom w wykonaniu Tomasza Więcka. To wydarzenie to gwarancja zupełnie odmiennego doświadczenia od wizyty w sali teatralnej.

jazz - koncerty w Trójmieście


"Sinatra Way" to hołd złożony legendzie, pełen wzruszeń i emocji, które zostaną z Tobą na zawsze. Doświadcz magii niepowtarzalnej sceny Olivia Star i pozwól, by dźwięki, słowa i interpretacja Tomasza Więcka porwały Cię na wyjątkową muzyczną podróż. To będzie wieczór, którego nie zapomnisz!

Bilety rozpoczynają się już od 119 PLN za osobę.