Joga + malarstwo - Twórcze poranki w Naturze Sztuki Natura Sztuki Gdańsk Sprawdź!
stat

Joga + malarstwo - Twórcze poranki w Naturze Sztuki

Z ogromną przyjemnością zapraszam na czwartkowe twórcze poranki do Natura Sztuki. Od listopada Paulina poprowadzi w naszej pracowni jogę, a randkujemy ze sztuką od 10:00.

Można zdecydować się na jedne z zajęć, lub uczestniczyć w obydwu spotkaniach. Poranna praktyka sprawia, że możemy poczuć swobodę we własnym ciele i z tego miejsca zacząć dzień- obecni, z uśmiechem na twarzy. Zaraz po porannej pracy z ciałem, zapraszam Ciebie na Randkę Artystyczną. Spotkania, podczas których możesz zatrzymać się chwilę dłużej w sobie i dać uwagę swojej kreatywności. Nie ma znaczenia czy umiesz malować, czy też nie masz talentu.

Warsztaty mają format otwartej pracowni, czyli sam/a podejmujesz decyzję co i w jaki sposób chcesz stworzyć. Ja jako prowadząca będę pomagała Tobie  w pokonywaniu obranej drogi i wspierała działania, które podejmujesz. Taka droga nie musi mieć celu. W moim przekonaniu liczy się proces. Właśnie temu chciałabym dać przestrzeń uczestnikom zajęć.

Jeżeli będziesz tego potrzebowała/ał przeprowadzę Ciebie przez różne techniki tak, żebyś mogła/mógł zdecydować, w której czujesz się najlepiej, ale nie będę nic narzucała- sama znasz siebie najlepiej, więc możesz lepić z gliny, malować, rysować, czy zrobić grafikę.

Możemy razem zastanowić się nad tematem jeżeli z jakichś powodów nie będziesz mieć pomysłu. Ważne, żebyś zaczęła/ ął tworzyć jeżeli tego pragniesz. 

grupa wiekowa: 18+
ilość miejsc w grupie: 10
Joga: 9:00- 10:00 (od 3 listopada)
Randka artystyczna: czwartek 10:00- 12:30 (od 22 września)

Zapraszamy
 

Informacja o biletach

JOGA 9:00- 10:00
150 zł/ karnet miesięczny, lub 45 zł/ zajęcia

RANDKA ARTYSTYCZNA 10:00-12:30
280 ZŁ/ karnet miesięczny

JOGA + RANDKA ARTYSTYCZNA
rabat 30 zł przy zakupie karnetu miesięcznego

w każdy wtorek (do 20.06.2023), g. 18:15- 20:15

Gdańsk,
gru 3

sobota, g. 11:00 - 17:00

Gdańsk, Obrońców Westerplatte 34/2