Joga na 100czni 100cznia Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Joga na 100czni

Wychodzimy po siłę spokoju i zapraszamy Was na sesje jogi na 100czni! W każdy wtorek i sobotę będziemy spotykać się i poznawać podstawowe grupy asan, wspólnie oddychać, i uspokajać nasze ciała i umysły.

w każdą niedzielę (do 27.06.2021), g. 10.00

gru 6

niedziela, g. 9:30 - 13:00

Gdańsk oliwa, Bytowska 4
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować praktyki, osoby zupełnie początkujące i te które mają już doświadczenie. Zajęcia będą prowadzone na podstawowym poziomie z wprowadzeniem od czasu do czasu trudniejszych elementów (opcja dla chętnych osób). Prosimy o przyniesienie swoich mat do jogi!

Nasze spotkania poprowadzą:

Sylwia Rutkowska

Jogą zaczęła interesować się pracując w firmie brokerskiej za granicą. Tam każdy dzień był gonitwą za uciekającym czasem, po którym potrzebowała wyciszenia i relaksu. Po kilku latach praktyki ukończyła kurs Ashtanga Vinayasa z elementami Anusara Jogi prowadzony w szkole Jogi Inbound w Peru. Później uzyskała dyplom nauczyciela jogi wg metody Sivanandy, a w 2018 roku ukończyła studia podyplomowe na AWF-ie w Warszawie na kierunku joga i relaksacja.

Grażyna Korcz

Joga to jej pasja. Zaczęła prawie 10 lat temu od wspólnej praktyki z mamą i tak już zostało. Z czasem zaczęła dostrzegać, jak duży wpływ na postawę i sylwetkę ma joga, ale przede wszystkim, jak wpływa na sposób myślenia i postrzegania świata. Doskonali swoje umiejętności na warsztatach u różnych nauczycieli. Obecnie uczy się pod okiem Janusza Szopy według tradycji hatha yogi - są to studia podyplomowe tzw. jogi akademickiej.

Weźcie własne maty, i widzimy się na 100czni Namaste

Sesje jogi na 100czni:

Wtorek: 18.00 - 19.00
Sobota: 12.00 - 13.00