stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

JuMa Band

To wydarzenie zabierze Cię w niezapomnianą podróż po niepowtarzalnych muzycznych wymiarach. Repertuar bandu stanowią przede wszystkim kompozycje lidera, więc są one niezwykle spójne ze sobą i tworzą niepowtarzalną mozaikę doznań. Podczas tego wyjątkowego koncertu w Oliwskim Ratuszu Kultury, zabierzemy Cię w najpiękniejsze zakątki ludzkiej wrażliwości. Puścimy wodze fantazji, dając tym samym przestrzeń naszej spontaniczności. Przejdziemy wspólnie przez krainę szaleństwa i radości, ale również sentymentu i wzruszenia. Jednak to, co najwspanialsze, nie sposób opisać słowami
Tego wieczoru nie może Cię z nami zabraknąć!

jazz
Kup bilet
lip 18

czwartek, g. 17:00

Gdynia,
Nie mogę doczekać się Naszego spotkania!
Do zobaczenia wkrótce!

Maksymilian Wilk

jazz - koncerty w Trójmieście


Projekt "JuMa Band" składa się z młodych, ambitnych trójmiejskich muzyków jazzowych. Zespół wykonuje kompozycje lidera - Maksymiliana Wilka - oraz własne aranżacje standardów jazzowych i utworów muzyki popularnej. Dawid Kamiński - jako stróż harmonii, gra na pianinie cyfrowym. Jan Mieleszko-Myszka pracuje nad budową "najniższej" partii kompozycji - gitara basowa. Natomiast mistrzem rytmu jest Łukasz Chmielewski - perkusja.

Parę słów o muzyce
Maksymilian Wilk:
 "Moje kompozycje stanowią fuzję wielu gatunków muzycznych wywodzących się z jazzu i muzyki rozrywkowej. Powstały na podstawie kilku lat doświadczeń nabytych w trójmiejskim środowisku muzycznym. Inspirowane zarówno gatunkami muzyki lat 40-tych, tj. swing czy blues, jak i muzyką funk, fusion."

 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
  • Przedsprzedaż
    35 zł
Bilety dostępne na stronie kupbilecik.pl
Informacje o biletach: tel. 519 166 301