stat
PATRONAT

Julia Fordham - Ladies' Jazz Festival

  • sobota, 20 lipca 2024, godz. 20:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    109 - 179
    Kup bilet

Julia Fordham przygodę z muzyką rozpoczęła jako czternastoletnia dziewczyna pisała i prezentowała swoje piosenki w klubach na południowym wybrzeżu Anglii. Cztery lata później miała już kontrakt z Virgin Records, a jej debiutancki album podbijał listy przebojów Wielkiej Brytanii, USA, Japonii i w sprinterskim tempie pokrył się platyną.

Kolejne trzy albumy wzmocniły jej pozycję świetnej songwriterki i wykonawczyni pieśni pięknych i jednocześnie przebojowych otwierając jej drzwi do tak ważnych sal koncertowych jak Hammersmith Odeon czy Royal Albert Hall oraz do stolicy filmowego świata Hollywood. Artystka rozpoczęła współpracę z fantastycznymi producentami Grantem Mitchelem, Markiem McDonaldem i wielokrotnie nagradzanym Grammy Larrym Kleinem Przede wszystkim to ostatnie nazwisko bliskie jest Ladies Jazz Festival z racji jego współpracy z Melody Gardot czy Madeleine Peyroux oraz znane miłośnikom smooth jazzu, i wszystkim poszukującym w muzyce wyjątkowych głosów i talentów.

jazz - koncerty w Trójmieście


Julia Fordham oczarowuje publiczność całego świata niezwykłą skalą swego głosu i chwytającymi za serce piosenkami. Soczysty kontralt, którym włada niemal z operową maestrią, to jeden z najbardziej urzekających głosów, jakie można usłyszeć w muzyce popularnej napisał New York Times. Oszałamiająco bogaty kontralt - skomplementowała jej głos platforma streamingowa Spotify.

19 albumów własnych plus 2 w gwiazdorskiej grupie Woman to Woman współtworzonej z Beverly Craven i Judie Tzuke, moc wzruszeń, rzesze wielbicieli na całym świecie.

Julia Fordham dopiero teraz przybywa do Polski by wystąpić w Gdyni w Teatrze Muzycznym podczas XX edycji Ladies Jazz Festival.

Ladies Jazz Festival to bez dwóch zdań jeden z najlepszych muzycznych adresów tego lata, okazja i możliwość by doznać piękna głosu Julii Fordham, mocy talentu, ekspresji i emocji tkwiących w Jej piosenkach na żywo i do tego po raz pierwszy w Polsce!

20 lipca 2024, Teatr Muzyczny w Gdyni, g. 20.00 tę datę musi mieć w swoim kalendarzu każda fanka i fan kobiecego jazzu.
lip 19

piątek, g. 17:00

Gdynia,
bilety 139 - 239 zł
Kup bilet
lip 25

czwartek, g. 20:00

bilety 119 - 189 zł
Kup bilet