stat
Impreza już się odbyła

KAMP! | Salt Wave Sessions by SmoothSail Music

Salt Wave Festival i agencja SmoothSail Music łączą siły! Efektem tej współpracy jest projekt pod banderą Salt Wave Sessions by SmoothSail Music, podczas którego już 11 czerwca w trakcie rejsu po gdańskiej Motławie wystąpi KAMP! Zespół ogłosił koniec kariery, będzie więc to jedna z niewielu okazji, by posłuchać kultowej grupy na żywo. Wstęp wolny!

mar 21

czwartek, g. 20:00

Gdańsk,

opera / operetka
Kup bilet
mar'25 15

sobota, g. 18:30

Salt Wave Festival już na stałe wpisał się w kalendarz nadmorskich wydarzeń. Festiwalowe dźwięki zabrzmią w tym roku nieco wcześniej, a wszystko za sprawą koncertu z cyklu Salt Wave Sessions na 14-metrowej żaglówce pod gdańską banderą. Rejs z udziałem grupy KAMP!, którego trasa obejmie m.in. samo centrum miasta, będzie jednocześnie zapowiedzią sierpniowego wydarzenia. Warto też podkreślić, że SmoothSail Music to niezależny koncept i pierwsza taka flota na rynku. Odkąd powstali, płyną pod prąd, a ich załoga redefiniuje działanie branży muzycznej w Polsce, o czym będzie można się przekonać już 11 czerwca.

pop - koncerty w Trójmieście


KAMP! WYPŁYWA W REJS I... KOŃCZY KARIERĘ
Jeden z najważniejszych zespołów rodzimej sceny elektronicznej zadebiutował w 2009 r. EP-ką Thales One. Niespełna 3 lata później ukazał się debiutancki album grupy (pod tym samym tytułem) wydany przez własny label Brennnessel. Następnie w ręce fanów trafiły m.in. taneczno-kontemplacyjny album Orneta (2015) i nowoczesny, przebojowy krążek Dare (2018 r.). Ostatnie lata działalności to powrót do mocniejszych, elektronicznych korzeni. KAMP! zmienił formułę koncertów i zrezygnował z grania hitów, by postawić na klubową narrację, czego zwieńczeniem jest pierwsza w historii płyta Live.
TO KONIEC! W tym roku KAMP! rusza w ostatnią trasę, 360º ENDLESS PARTY, a po jej zakończeniu... przestaje istnieć. Dziękujemy, że byliście z nami przez te wszystkie lata i zapraszamy do wspólnego celebrowania, a będzie to nasze najbardziej imprezowe wcielenie ever! dodają muzycy.

SALT WAVE FESTIVAL, CZYLI KONCERTY Z WIDOKIEM NA MORZE
Przypomnijmy, że już 4 i 5 sierpnia na Półwyspie Helskim zagrają m.in. Sam Tompkins, Lola Marsh, Agar Agar, Kacperczyk, Crooked Colours i BOKKA, Rosalie., Bass Astral, Jann, Jack Botts, Monster, Safario i Majli. Czwarta odsłona wydarzenia odbędzie się jak zawsze na lotnisku w Jastarni. Wkrótce kolejne ogłoszenie artystów!

Organizatorem wydarzenia jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsor festiwalu: Porsche Polska. Partner Gmina Jastarnia. Patroni medialni: Chillizet, Wyborcza.pl, Prestiż Magazyn Trójmiejski, cgm. Przyjaciele festiwalu: Chałupy 6, SKS, Surf Inc., kino Żeglarz i SmoothSail Music.