KARUZELA GNA Teatr Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

KARUZELA GNA Opinie (9)

KARUZELA GNA to spektakularne wydarzenie, które zawiruje Waszym życiem! Kolejny koncert największych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej w wykonaniu Chóru Music Everywhere pod dyrekcją Beaty Śnieg. Usłyszycie zupełnie nowe, przygotowane specjalnie na tę okazję, aranżacje.

lis 20-21

sobota - niedziela, g. 09:00

Gdynia,
Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: Biała Armia, Zacznij od Bacha, Cichosza, Nie pytaj o Polskę czy Ludzkie gadanie. Czterdziestoosobowy chór, band i autorskie opracowania wybitnych kompozytorów To równanie zapowiada fenomenalny wynik - ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń.

jazz - koncerty w Trójmieście


Dla tych, którzy nas jeszcze nie znają jesteśmy jednym z najmłodszych, prężnie rozwijających się chórów trójmiejskiej sceny artystycznej. Mieliśmy przyjemność współpracować z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych (Steczkowska, Piaseczny, Cugowski, Herbut, Mlynkova, Cerekwicka, Niemen i inni). Uczestniczymy w realizacji projektów telewizyjnych i radiowych. Zapewniamy oprawę muzyczną uroczystości publicznych na zaproszenia instytucji kultury i sztuki. Muzykujemy w kraju i zagranicą, zdobywając pierwsze miejsca w krajowych i międzynarodowych konkursach.

Staramy się konsekwentnie łamać stereotyp muzyki chóralnej. Uparci i szczerzy, od lat pozostajemy wierni swojemu stylowi, łącząc klasykę z nowoczesnością. Na scenie chcemy być jedną wibracją. Schodząc z niej, mamy świadomość, że muzyka to dopiero początek. Wierzymy, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiamy rozrywkę w muzyce i w życiu.

W swoim najnowszym projekcie KARUZELA GNA miksujemy rocka, jazz, pop i muzykę współczesną. Po dekadzie wspólnego brzmienia nadal zapewniamy, że czas nas uczy pogody. Obiecujemy, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziecie słyszeć w głośnikach wciąż muzyka gra.