stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

KIDS Station - Concert & Fun / Edycja Świąteczna Opinie (24)

KIDS STATION to wspaniałe wydarzenie dla Was kochane dzieci. Tak, tak! I dla Was też, drodzy rodzice.

w każdą niedzielę (do 10.12), g. 12:00

lut 23-25

piątek - niedziela

Gdańsk,
Już 2 grudnia do ERGO ARENA w Gdańsku przybędzie pociąg pełen atrakcji !!!
Na jakich stacjach się zatrzyma? Jakie wiezie atrakcje? Zobaczcie sami!

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


Otwarcie bram ERGO ARENA Gdańsk
godzina 10.00

Koncert wielkiej orkiestry
godzina 12.00

Otwarcie placu zabaw
godzina 13.00

Otwarcie sceny talentów
godzina 14.00

Finałowy pokaz na scenie

Zamknięcie placu zabaw i zakończenie imprezy
godzina 20.00


Pierwsza stacja: Muzyczna Kraina

Zobaczycie i posłuchacie koncertu prawdziwej, wielkiej orkiestry symfonicznej! Blisko sto osób stworzy dla Was muzyczno-filmowe widowisko. Gwiazdy zaprezentują utwory z najpiękniejszych bajek Disneya, DreamWorks, Warner Bros czy Universal. Będzie pięknie i kolorowo!!!

Hity z takich filmów jak: Piękna i Bestia, Król Lew, Kraina Lody, Tarzan, Toy Story i Mała Syrenka.Druga stacja: Naprawdę Wielki Plac Zabaw

Dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, labirynt i dżungla. Gry planszowe XXL z figurami tak dużymi jak w prawdziwych Szachach Czarodziejów! Kącik gamingowy i wiele innych. Przekonacie się, że nie będziecie chcieli stąd wychodzić. Ha, Ha!

Trzecia stacja: Zrób to sam

Lubicie majsterkować? Mamy dla Was warsztaty szycia lalek i fabrykę miśków! Uszyj razem z rodzicami swoją najpiękniejszą przytulankę! Będą też zajęcia z rysowania i tworzenia własnej biżuterii. A co jeszcze będzie? Będzie kurs pierwszej pomocy! Może kiedyś Ty też będziesz ratownikiem lub ratowniczką i kogoś uratujesz?

Czwarta stacja: Warsztaty dla Rodziców

Kiedy Wy będziecie się bawić, dla Waszych rodziców też coś przygotujemy. Zaprosimy rodziców na warsztaty Kuchnia dla malucha, na których dowiedzą się jak przygotowywać smaczne i zbilansowane posiłki dla dzieci. Spotkają się z dietetykami, którym będą mogli zadać mnóstwo trudnych pytań! A jak się już zmęczą gotowaniem i zadawaniem pytań to zaprosimy ich na naukę technik odstresowujących dla całej rodziny. Odpoczniecie sobie chociaż przez chwilkę. Ufff

Piąta stacja: Aleja Gwiazd

Zaprosiliśmy gości, których znacie Wy, drogie dzieci oraz Wy, drodzy rodzice. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić pamiątkowe zdjęcie. A może nawet nagrać TikToka? To jest coś! Prawda?

Szósta stacja: Wioska Świętego Mikołaja

Warto pomóc Mikołajowi. Zobaczcie co w świątecznej wiosce przygotowują elfy na mikołajkowe prezenty. Może im coś podpowiecie albo przekażecie list?

Siódma stacja: Przystanek Talent

Umiesz śpiewać, umiesz tańczyć, umiesz czarować? A może masz jeszcze jakiś talent? Dajemy Ci scenę do dyspozycji! Możesz wystąpić sam lub ze znajomymi. Pokaż co potrafisz! Każdy występujący dostanie prezent w postaci nagrania swojego występu.

Czekać będzie jeszcze mnóstwo niespodzianek!!!
Czy już cieszysz się na przyjazd naszego pociągu?