Kabaret Nowaki - Za granicą żartu - PRZEŁOŻONE NA JESIEŃ Scena Teatralna NOT Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu - PRZEŁOŻONE NA JESIEŃ Opinie (4)

Uprzejmie informujemy, że z powodu choroby jednego z członków Kabaretu Nowaki, wydarzenia zaplanowane na 04.02. (Gdynia) i 07. 02. (Gdańsk) zostają przełożone na późniejszy termin. o którym poinformujemy w możliwie najkrótszym czasie.

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.