stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Już 9 stycznia 2025 roku o godzinie 19:00 w Galerii Żak odbędzie się wernisaż wystawy prac Kacpra Bieli - młodego, obiecującego artysty z Szczecina. Jego najnowsze dzieła będzie można oglądać do 2 lutego 2025 roku.

16 stycznia - 14 lutego 2026, g. 10:00 - 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

22 stycznia - 5 lutego 2026, g. 12:00 - 18:00

Wstęp wolny
Kacper Biela - ur. 2000 roku w Szczecinie. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, na wydziale malarstwa w pracowni prof. Piotra Józefowicza i prof ASP dr hab. Marcina Zawickiego.

Swoją działalność artystyczną buduje na koncepcji, która zakłada, iż każda sytuacja twórcza determinuje znalezienie się w matni sytuacji bez wyjścia. Ta z kolei, w swojej antynomii, powoduje powstanie działania twórczego. Jego prace to komentarz do przekonania, że w życiu człowiek dąży do złudnego poczucia kontroli, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.