Kamil Bednarek - Ambasadorzy Rozrywki Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kamil Bednarek - Ambasadorzy Rozrywki Opinie (8)

Kamil Bednarek zaprasza na wyjątkowe koncerty klubowe, w ramach trasy Ambasadorzy Rozrywki!
W marcu 2023 artysta wraz ze swoim zespołem zaplanował 6 energetycznych wydarzeń, które odbędą się w największych miastach Polski.

pop
Kup bilet
paź 12

czwartek, g. 18:00

Gdańsk,
Kamil Bednarek jest obecny na polskim rynku muzycznym od 2008 roku, gdy zadebiutował z zespołem Star Guard Muffin. Formacja zdobyła szeroką popularność w 2010 roku, dzięki udziałowi artysty w programie telewizyjnym "Mam Talent".

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Wydany w tym okresie debiutancki album zespołu, zatytułowany "Szanuj", uzyskał status podwójnej platyny. W 2012 roku, po zmianach w składzie, narodził się zespół BEDNAREK, z którym Kamil nagrał albumy: "Jestem", "Oddycham", "Talizman" oraz MTV Unplugged BEDNAREK. Rok 2019 przyniósł duże zmiany, które zapoczątkował projekt #bednarekinaczej. Powstały single Bądź przy mnie, MomentyWojownik Światła oraz Pull Up, które zapowiadały album INACZEJ. Płyta została nagrana przy współpracy Kamila Bednarka z wybitnym producentem Janem Smoczyńskim.

W październiku 2022 Kamil Bednarek podzielił się z fanami teledyskiem do utworu "Ambasadorzy Rozrywki", który stanowi zapowiedź klubowej trasy koncertowej, zaplanowanej na pierwszą połowę 2023 roku. Ambasadorzy Rozrywki to muzyczny projekt składający się w większości z nowych, nieznanych publicznie utworów, których wspólnym mianownikiem jest głęboki, rootsowy bit okraszony elektronicznymi smaczkami. Koncerty zostaną zbudowane na silnych, szerokich i w większości innych niż dotychczas doświadczeniach, z którymi w ostatnim czasie zmierzył się artysta - zarówno na scenie, za jej kulisami, ale też w życiu codziennym. Owe doświadczenia definiują każdego z nas i w mniejszym lub większym stopniu każdego z nas dotyczą.

Jak dodaje Kamil Bednarek: - Żaden dzień się nie powtórzy. Dziś jest wyjątkowe. Gubimy codzienną radość życia, którą ciężko nam ponownie odnaleźć. Aktualnie każdy z nas potrzebuje ambasadora, który niczym kompas wskaże odpowiedni kierunek, a od nas samych zależne będzie dojście do celu. Chcę Wam w tym pomóc, chcę tym samym pomóc też sobie. Pozwólcie być Waszym ambasadorem rozrywki! Chcę Was pod sceną! Zapraszam.