Kąpiel w dźwięku - koncert mis i gongów Teatr w Oknie Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Kąpiel w dźwięku - koncert mis i gongów

Kąpiel w dźwięku przynosi efekty:
- rozluźnienia
- poprawy nastroju
- oczyszczenia umysłu
- zmobilizowania ciała do detoksykacji
- wsparcia zmiany nawyków na zdrowsze
- wsparcia rozwoju osobistego
- harmonizacji układu nerwowego
- wzmocnienia snu i bioregeneracji

Wibracja mis i gongów rezonuje z drganiami tkanek ciała - to jak komórkowy masaż. Zdrowe tkanki mają swoją zdrową wibrację, a dźwięki terapeutycznych instrumentów wzmacniają ją i przywracają. Wspomagają regenerację zdrowych tkanek. Następuje przyspieszenie procesów oczyszczania się organizmu.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Kąpiel w dźwięku przyjmujemy na leżąco. Warto wypić więcej czystej wody przed i po koncercie, ubrać się wygodnie, wziąć poduszkę, koc, matę. W stanie głębokiego relaksu ciała i umysłu, granica podświadomego umysłu staje się bardziej transparentna - wtedy, nie tracąc przytomności, możemy tworzyć wizje mające transformującą moc. Zyskujemy większą możliwość wglądu w siebie, komunikacji pomiędzy uświadomionym i nieuświadomionym poziomem psychiki. Poprawia się jakość snu. "Oczyszczają" się emocje, możemy osiągnąć poprawę percepcji i kreatywności, rozwój synestezji.

Prowadząca:
Rima Siostra Ptaków (Rima Sadurska) - to artystka, performerka, trenerka rozwoju osobistego, społeczniczka. Prowadzi warsztaty rozwojowe, praktyki medytacyjne i rytualne. Uzdrawianiem i terapią dźwiękiem zajmuje się od 2015 roku. Absolwentka Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu i Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, obecnie Studentka Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach. Ukończyła szkolenia m.in. Akademii Peter Hess Polska, Akademii Terapii Naturalnych we Wrocławiu. W sztuce codziennego życia praktykuje prostotę, współczucie i medytację.

Drogi uczestniku! Zapraszamy Cię do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach, regulaminem oraz z treścią oświadczenia, o wypełnienie którego poprosimy Cię na miejscu - wszystkie te dokumenty znajdziesz na stronie http://ftg.pl/o-fundacji/teatr-w-oknie/ w prawym dolnym rogu (Covid-19).

Serdecznie zapraszamy, do zobaczenia!