To nie prima aprilis! Na naszej uroczej, cyrkowej scenie ugościmy Kapoor w towarzystwie znakomitej Ane, która w lutym gościła naszym w Cyrku i poruszyła wszystkich do tańców hulańców.
Kapoor'a sety zaczynają się przyjemnie i powoli, wznosząc się na coraz to bardziej intensywne poziomy, porywając publiczność w podróż po starannie dobranych dźwiękach pełnych mocnego grooveu. W ciągu ostatnich kilku lat zbudował solidną reputację na scenie muzyki downtempo. Jego styl muzyczny odbiega od typowego postrzegania tego gatunku muzycznego. Prezentowane sety są pełne dynamiki i mocnych dźwięków - zwykle kojarzonych z szybszymi odmianami muzyki elektronicznej. Posiada niezwykłą umiejętność łączenia produkcji downtempo ze zwolnionymi utworami techno, stąd każdy jego set jest niepowtarzalny, a dla zgromadzonej publiki staje się niezwykłym przeżyciem.
Kapoor ma na swoim koncie trzy pełnoprawne albumy. Jego muzyka ukazała się między innymi za pośrednictwem takich wytwórni jak: Akumandra, MONADA, Trndmsk.de, Sofa Beats, Art Vibes, Baikal Nomands, Ohxala Records, Otake Records, Wildfang Music, Souq Records, Casa Caos, Kottektiv Liebe czy Cafe De Anatolia. Na swoim koncie ma też dwa wydania na wosku, które znajdziecie w dyskografii labeli: Akumandra i Art Vibes.
muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście
Ane w otoczeniu Borów Tucholskich tworzy muzykę elektroniczną o szerokim spectrum wykorzystania (performance, wideo-art, przedstawienia taneczne, mapping 3D). W swoich produkcjach wykorzystuje nagrania dźwięków otoczenia, które łączy z brzmieniem syntezatorów oraz instrumentami etnicznymi i folkowymi z różnych zakątków świata.
Jej sety to zawsze pewna opowieść zbudowana ze starannie wyselekcjonowanych utworów, którą koniecznie trzeba wysłuchać od początku do końca. Wychowała się na dźwiękach mrocznego techno ze stajni Tresora oraz muzyce house lat 90-tych, co zaowocowało łączeniem w swoich setach techno, detroit house, afro house i deep house w tempie 120-126bpm. Od zawsze zafascynowana technicznym bassem, głębokimi wokalami, tribalowymi dźwiękami z melodyjnymi etnicznymi motywami oraz instrumentalnymi dodatkami, które są nieodłącznym elementem jej twórczości.
Swoje zamiłowanie do muzyki przekazuje młodym ludziom jako instruktor warsztatów muzycznych, współpracując z kilkoma instytucjami kulturalnymi. Ma na koncie sześć EP oraz remiksy dla Ayako Mori czy BMD. Jej track Unsettling znalazł się na kompilacji WMC od Cubek Records z Kolumbii. W latach 2016-2018 współtworzyła projekt muzyczny UHA UHA z siostrami Kępisty, który łączył muzykę elektroniczną z akustyczną (wibrafon, wiolonczela, wokal). Efektem ich współpracy jest EP-ka Lazy day wydana nakładem niemieckiej wytwórni Nachtwandler Records. W 2019 w ramach stypendium artystycznego wydała trzy utwory bazujące na field recordingu.
W tym samym roku wydała swój pierwszy winyl Od snu na jawę.