Karnawałowa Plenerowa Rodzinna Gra Miejska Bulwar Nadmorski Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Karnawałowa Plenerowa Rodzinna Gra Miejska

Wydarzenie w ramach

Karnawałowa Plenerowa Rodzinna Gra Miejska z okazji 96. urodzin Gdyni! Po raz kolejny pandemia pokrzyżowała nam plany urodzinowe. Nie możemy, jak co roku wyszaleć się w Arena Gdynia na wspaniałym balu. Ale nie zostawimy Was samych. Wymyśliliśmy wspaniałą, bezpieczną ZABAWĘ W PLENERZE.

W tym roku, z okazji 96. urodzin Gdyni Prezydent Wojciech Szczurek zaprasza na KARNAWAŁOWĄ RODZINNĄ GRĘ MIEJSKĄ, która odbędzie się na gdyńskim BULWARZE NADMORSKIM im. Feliksa Nowowiejskiego, między pomnikiem Rybek, a aleją Marszałka Piłsudskiego.

W niedzielę 6 lutego, w godzinach między 10:00 14:00 spotkacie na promenadzie KOLOROWĄ EKIPĘ szczudlarzy, mimów, monocyklistów, magików, żonglerów i klaunów, którzy wyposażą Was w kolorowe, karnawałowe maski i latające balony. Wy też możecie z tej okazji przebrać się kolorowo!

Będą dwie fotobudki więc warto się wystroić. Wzdłuż bulwaru spotkacie WSPANIAŁE TORTY, które będą tryskały girlandą kolorowych światełek. Wierzymy, że na waszych twarzach zagości tego dnia piękny i szeroki uśmiech.

Podczas spaceru zapraszamy do udziału w grze miejskiej pt. 96. Urodziny Gdyni. Na bulwarze ukryte zostaną magiczne słowa. Będzie ich dokładnie dwadzieścia. Każdy kto je odszuka i napisze - z wykorzystaniem co najmniej 6 słów - życzenia dla Gdyni otrzyma w prezencie specjalnie z tej okazji przygotowany PREZENT-NIESPODZIANKĘ. Naprawdę warto go zdobyć! Przyda się w pandemii zwłaszcza podczas zimowych spacerów.

No to co, z kim widzimy się w niedzielę na spacerze na bulwarze?

Przy realizacji wydarzenia pomogą nam sponsorzy
Partnerzy główni:
-PORT GDYNIA
-VIRTUS LOGISTICS (kompleksowy operator logistyczny, świadczący usługi transportu drogowego oraz obsługi magazynowej).
-CRIST
Partnerzy:
-INVEST KOMFORT
-MTM (firma Budowlano- Drogowa, realizuje wysokiej klasy usługi w zakresie robót drogowych, sanitarnych i mostowych).

DZIEKUJEMY!