Karuzela GNA Teatr Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
PATRONAT

Karuzela GNA Opinie (7)

Koncert KARUZELA GNA powraca! To spektakularne wydarzenie, które zawiruje Waszym życiem. Usłyszycie największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej w zupełnie nowych aranżacjach. Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: "Biała Armia", "Zacznij od Bacha", "Cichosza", "Nie pytaj o Polskę"czy "Ludzkie gadanie".

Relacja z imprezy

lut 6

niedziela, g. 17:00, 20:00

kwi 1

piątek, g. 20:30

Gdańsk Sopot,
Ponad 40 artystów na scenie, wyjątkowe brzmienie chóru Music Everywhere, band, soliści, wizualizacje... To równanie może mieć tylko jeden, fenomenalny wynik - ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście! To prawdziwa uczta muzyczna dla fanów miksowania różnych stylów: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej. Zanurzcie się w świecie niezwykłych dźwięków i poznajcie nowe oblicze znanych piosenek: "Jesteś lekiem na całe zło", "Byłaś serca biciem", "Czas nas uczy pogody" i wielu innych. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

jazz - koncerty w Trójmieście


MUSIC EVERYWHERE: Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, Tomsona i Barona i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Konsekwentnie zaprzeczają stereotypowi muzyki chóralnej.

Od lat wierni swojemu stylowi, łączą klasykę z nowoczesnością. Na scenie są jedną wibracją, a schodząc z niej powtarzają, że "muzyka to dopiero początek". Wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę - w muzyce i w życiu. Obiecują też, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziemy słyszeć "w głośnikach wciąż muzyka gra". Jak im nie wierzyć?https://www.facebook.com/musiceverywhere