stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kasia Kadłubowska i Dominik Bukowski tworzą zespół DUALITY. Ich debiutancka płyta TRANSIENT, z której materiał zaprezentują podczas koncertu w Teatrze Szekspirowskim, jest owocem projektu "Gry Miłoszne", poświęconego Czesławowi Miłoszowi.

sie 22

piątek, g. 20:00

Gdańsk,
bilety 60 zł
przedsprzedaż 40 zł
Kup bilet
lis 22

sobota, g. 20:00

bilety 116 zł
Kup bilet
Projekt TRANSIENT oparty jest na stylu MINIMAL MUSIC - jednym z najpiękniejszych nurtów, który wciąż zadziwia i inspiruje swoją prostotą. Subtelna, hipnotyczna, a zarazem niezwykle energetyczna muzyka jest mieszanką stylu afrykańskiego, gamelanu, muzyki współczesnej, improwizacji - znajduje się na pograniczu muzyki psychodelicznej.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Uwięziona w partyturach i minimalistycznych środkach została przyjęta do kanonu klasyki muzyki współczesnej.
Publiczność usłyszy zaaranżowane na marimbę i wibrafon utwory głównych przedstawicieli tego nurtu: Phillipa Glassa, Stevea Reicha, Terry Rileya oraz kompozytorów, którzy są nieodłączni w historii minimalizmu jak Arvo Pärt czy Eric Satie.

Koncert odbędzie się w ramach cyklu Scena Odkryć GTS.

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.

Przeczytaj także