stat
PATRONAT

Kasia Kowalska - 30 lat Gemini Opinie (2)

Planowany konkurs
  • piątek - sobota, 11 - 12 października 2024, godz. 20:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    130 - 190
    Kup bilet

Zapraszamy na niezapomniany, jubileuszowy koncert 30 lat Gemini legendy polskiej sceny muzycznej Kasi Kowalskiej! To wyjątkowa okazja do uczczenia 30. rocznicy debiutu albumu Gemini, który na zawsze zmienił krajobraz muzyczny w Polsce.

W 2024 roku mija 30 lat od spektakularnego debiutu fonograficznego Kasi Kowalskiej na polskim rynku muzycznym. Z tej okazji Kasia Kowalska z zespołem wyrusza w trasę koncertową 30 lat Gemini. To podróż przez kilkadziesiąt miast w całej Polsce, która pozwoli fanom artystki ponownie zanurzyć się w dźwiękach tego legendarnego albumu.

pop - koncerty w Trójmieście


Koncerty będą pełne emocji i nostalgii, a dodatkowo towarzyszyć im będą scenografia i wizualizacje przenoszące nas z powrotem do czasów, gdy Gemini po raz pierwszy zawładnęło sercami słuchaczy.
Album Gemini, wyprodukowany przez nieodżałowanego Grzegorza Ciechowskiego, dziś jest pozycją niemal kultową, tym bardziej że od lat prawie niedostępną w oficjalnej sprzedaży. Dlatego w przyszłym roku płyta wróci do sprzedaży w wersji zremasterowanej i z kolekcjonerskimi dodatkami dla wielbicieli artystki. Oprócz nowego wydania albumu (na podwójnym CD i podwójnym winylu) nie zabraknie pamiątkowych gadżetów związanych z albumem, nawiązujących do lat 90. i początków muzycznej drogi Kasi Kowalskiej.
cze 28

piątek, g. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lis 10

niedziela, g. 19:00

Gdańsk,
bilety 140 - 200 zł
Kup bilet