Kaśka Sochacka - Ciche dni Tour Scena Teatralna NOT Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kaśka Sochacka - Ciche dni Tour

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców
kwi'22 13

środa, g. 18:00

Gdynia,

w każdy czwartek (do 16.06.2022), g. 20:00

Gdańsk,
Kaśka Sochacka rusza w trasę koncertową promującą jej debiutancki album Ciche dni, który ukazał się wiosną 2021 roku.

jazz - koncerty w Trójmieście


Podczas minionego lata, Kaśka wspólnie z zespołem zagrała 30. koncertów, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność. Była także gościem specjalnym podczas kilku koncertów Korteza w ramach Holiday Tour.

Kaśka w towarzystwie Lesława Mateckiego (gitara), Andrzeja Rajskiego (perkusja) oraz Pawła Harańczyka (instrumenty klawiszowe) odwiedzi kilkanaście miast, gdzie na żywo zaprezentuje materiał z albumu Ciche dni oraz nowe piosenki, nad którymi obecnie pracuje z Olkiem Świerkotem.

Debiutancki albumu Kaśki Sochackiej Ciche dni ukazał się 26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza (Bumerang) i jego drugiej płycie (Mój dom). Kaśka jest autorką wszystkich kompozycji muzycznych.

Płyta Ciche dni opowiada o kolei rzeczy w związku, o pętlach jakie zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka.

W 2021 roku Kaśka wygrała organizowany przez Gazetę Wyborczą plebiscyt Sanki dla najciekawszych nowych twarzy w polskiej muzyce.