Katarzyna Groniec i Kacper Fułek - Dla autyzmu i Domu Rain Mana Sala Koncertowa PFK Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Katarzyna Groniec i Kacper Fułek - Dla autyzmu i Domu Rain Mana Opinie (3)

10 listopada zapraszamy na koncert charytatywny na rzecz budowy Domu Rain Mana. Cały dochód z koncertu i towarzyszącej mu charytatywnej aukcji dzieł sztuki przeznaczamy na budowę domu na farmie w Kwiekach.

W tym roku podczas koncertu wystąpi Katarzyna Groniec ze swoim nowym programem promującym płytę Ach i Kacper Fułek. Artyści występują całkowicie charytatywnie.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Koncert charytatywny stanowi okazję, by włączyć się w dzieło tworzenia miejsca życia dla dorosłych osób z autyzmem, domu na farmie, gdzie osoby z autyzmem będą mogły zamieszkać, gdy ich rodzice/opiekunowie nie będą już w stanie sprawować nad nimi opieki.

Partner: Opera Leśna
Patronat medialny: Radio Gdańsk i Trojmiasto.pl

Katarzyna Groniec jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 1988 r. Dla nas wystąpi z programem promującym jej najnowszy album "Ach!", za który otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii "muzyka poetycka roku". "Ach" opowie o ziemi jałowej, ziemi utraconej i wreszcie ziemi obiecanej, do której docieramy, rozmieniamy ją na drobne i znów tracimy. I od początku, bo wszystko jest cyklem, co jakiś czas kończacym się dobrze! W końcu wracamy do życia, ale pod jednym warunkiem. Że wciąż mamy kogo kochać.

Kacper Fułek, uczestnik tegorocznej edycji Voice of Poland, zaśpiewa kilka piosenek, w tym własne kompozycje. Dla Domu Rain Mana wystąpi już po raz drugi. Artyści zagrają koncert na rzecz budowy Domu dla osób z autyzmem na farmie we wsi Kwieki k/Czerska (pow. chojnicki). Fundacja Dom Rain Mana jest Organizacją Pożytku Publicznego włączającą  się w nurt pomocy osobom z autyzmem i ich rodzinom przez konsultacje,  szkolenia  i konferencje, wydawanie pisma AUTYZM i organizację  imprez integrujących  środowisko. Dalekosiężnym celem fundacji jest stworzenie na wiejskiej farmie Centrum Pomocy dla osób z autyzmem - "Dom Rain Mana". Posiadamy tam ziemię, przygotowany jest projekt domu, są doprowadzone media, zbierane są pieniądze na budowę domu, w którym będą mogły żyć osoby z autyzmem, gdy zabraknie ich rodziców. Więcej informacji o Fundacji Dom Rain Mana i o autyzmie na www.domrainmana.pl i fb https://www.facebook.com/domrainmana/

W czasie koncertu odbędzie się aukcja charytatywna obrazów i grafik trójmiejskich artystów na rzecz budowy Domu dla Osób z Autyzmem na farmie we wsi Kwieki k/ Czerska.

Informacja o biletach

Zaproszenia - dowolny datek na budowę Domu Rain Mana (sugerujemy 50 zł od osoby ) można
zamawiać telefonicznie u organizatora: 606 58 59 41.

Czytaj także