Katie Melua Gdynia Arena Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Katie Melua Opinie (5)

Katie Melua jest jedną z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek - sprzedała ponad 11 mln albumów, otrzymała za nie ponad 50 platynowych płyt w wielu krajach.

kwi'21 17

sobota, g. 18:30

Gdańsk sopot,
paź'21 15

piątek, g. 20:00

Gdynia,
 

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Artystka pochodzi z Tbilisi (Gruzja), mając kilka lat przeniosła się razem z rodziną do Wielkiej Brytanii. Ukończyła prestiżową uczelnię - Brit School of Performing Arts. Jej niezwykły, głęboki i ciepły głos oraz sposób w jaki interpretuje utwory i opowiada historie piosenkami, stały się jej znakiem rozpoznawczym.

Katie Melua jest jedną z najbardziej utytułowanych i najlepiej sprzedających się artystek w Wielkiej Brytanii. Wydała dotychczas 7 albumów studyjnych, które znalazły się na szczytach list przebojów: Call Off The Search, Piece By Piece, Pictures, The House, Secret Symphony, Ketevan oraz samodzielnie wyprodukowany In Winter.

Znakomita autorka tekstów, kompozytorka i aranżerka takich hitów jak Nine Million Bicycles, The Closest Thing to Crazy. Od rozpoczęcia kariery w 2003 roku Katie Melua nieustannie koncertuje na całym świecie, urzekając publiczność swoim ciepłym głosem i czarującą osobowością. Na koniec 2019 roku zaplanowane jest wydanie koncertowego albumu z udziałem Gori Women's Choir (Gruzińskiego Chóru Żeńskiego) - Live in Concert.

Na koncertach w Polsce w 2020 roku publiczność będzie mogła usłyszeć wszystkie znane przeboje artystki, a także utwory z nowego studyjnego albumu nad którym obecnie pracuje.

Koncerty w Polsce:

Więcej informacji:
www.koncerty.com
www.katiemelua.com
www.facebook.com/katiemeluamusic

Bilety dostępne w sieci sprzedaży EVENTIM www.eventim.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    119 - 269 zł
informacje wkrótce

Czytaj także