Katie Melua Polsat Plus Arena Gdynia Gdynia Sprawdź!
stat
PATRONAT

Katie Melua Opinie (18)

  • środa, 12 kwietnia 2023, godz. 20:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    139 - 299
    Kup bilet

Katie Melua powraca do Polski! Wielokrotnie nagradzana na całym świecie wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, o niezwykle urzekającej barwie głosu, już 12 kwietnia 2023 roku wystąpi w hali Polsat Plus Arena Gdynia. Wydarzenie odbędzie się w ramach europejskiej trasy "Love & Money Tour 2023".

Katie Melua jest uznawana za jedną z najznakomitszych brytyjskich artystek.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


37-letnia kompozytorka i autorka tekstów zdobyła aż 56 platynowych nagród, wydała 8 doskonałych, docenionych albumów i była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy. Od początku kariery muzycznej słynie z niezwykle pięknej, jasnej barwy głosu, która stała się jej znakiem rozpoznawczym. Znana jest także z komponowania doskonałych linii melodycznych. Światową popularność zdobyła za sprawą hitów takich jak: "Nine Million Bicycles" czy "Perfect World".

Swym przepięknym głosem i urzekającą osobowością wciąż zachwyca publiczność na całym świecie!

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2008)


6 października 2020 roku światło dzienne ujrzał ósmy solowy studyjny album Katie, zatytułowany "Album No. 8". Płytę promowały ciepłe, ujmujące single "A Love Like That" oraz "Airtime". W lipcu 2022 artystka podzieliła się ze światem płytą "Aerial Objects", stworzoną we współpracy z Simonem Goffem, kompozytorem, producentem oraz skrzypkiem. Liryczna swoboda oraz łagodny głos Katie, połączone z brzmieniem muzyki Goffa, zaowocowały powstaniem sześciu utworów, przepełnionych miłością do podróży i odkrywania świata.

Wkrótce zapowiadana jest nowa płyta Artystki, ale jeszcze nie została ogłoszona data premiery.

Jest zatem wielka szansa, że obok największych hitów usłyszymy też utwory premierowe!
Kup bilet