Kayah i Bregović Hala Ergo Arena Gdańsk sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Kayah i Bregović Opinie (3)

pop

Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki obchodzi w tym roku 22-lecie wydania kultowego albumu Kayah i Bregović.

Relacja z imprezy

Album Kayah i Bregović odgrywa wyjątkową rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej. To na nim znajdują się takie hity, jak Prawy do lewego, Śpij kochany, śpij, Byłam Różą czy Nie ma, nie ma ciebie. Wydany w 1999 roku krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych m.in. 3 Fryderyki i 4 Super Jedynki. Mimo upływu lat, utwory z albumu nadal podbijają serca kolejnych pokoleń. Wyjątkowa energia, którą na scenie tworzy ten polsko-bałkańskiego duet, udziela się każdemu.

pop - koncerty w Trójmieście


Jak komentuje Kayah: Tego, co przeżywamy na wspólnych koncertach z Goranem Bregovićem i naszymi kochanymi Góralami, nie da się właściwie z niczym porównać. Publiczność jest tak fantastyczna i zaangażowana - dostajemy od nich całą masę pozytywnej energii. Niesamowicie jest obserwować, ile radości oraz wzruszeń przeżywają. Tym bardziej cieszę się, że organizatorzy naszych poprzednich koncertów ponownie zaprosili nas do przeżycia wspólnej przygody. Na pewno bardzo ciekawym i nowym doświadczeniem będzie występ podczas wielkiego FEST Festivalu w Chorzowie. A komu będzie jeszcze mało, to na jesień przygotowaliśmy 3 kolejne koncerty Już nie mogę się doczekać!.

Po licznych, zupełnie wyprzedanych koncertach i ogólnopolskich trasach koncertowych, Kayah i Goran Bregović powracają. Na rok 2020 przypada tzw. oczko, czyli 21. rocznica wydania kultowego albumu Kayah i Bregović. Z tej właśnie okazji, artyści wystąpią w trzech miastach - Katowicach, Gdańsku i Warszawie.

Posłuchaj płyty "Kayah & Bregović": www.Kayax.lnk.to/KayahBregovic

Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin