stat
Impreza już się odbyła

Każde dziecko ma prawo do Mamy i Taty - akcja społeczna Fundacji Kocham Cię Tato w Gdyni Opinie (2)

Fundacja Kocham Cię Tato wraz z przyjaciółmi zaprasza do spędzenia soboty na Placu Grunwaldzki w Gdyni. Spotkanie odbędzie się między godziną 13:00 a 20:00. Organizacja pokaże prace Grzesia "Forina" Piwnickiego. Podczas wydarzenia ekipa Multicam Vision będzie realizować reportaż/dokument, zawierający rozmowy z przechodniami i tatami. W trakcie tych rozmów, organizatorzy starają się przybliżyć problemy dzieci i ojców. Uczestnicy będą mogli skorzystać z porad psychologicznych i prawnych oraz prowadzić zwykłe lub niezwykłe rozmowy.

lip 29

wtorek, g. 18:30

Gdańsk,
bilety 59-69 zł

18 lipca - 2 sierpnia 2025, g. 11:00

Wstęp wolny
wymagana rezerwacja

Spotkanie jest skierowane przede wszystkim do ojców, którzy nie widzą swoich dzieci oraz tych, którzy doświadczyli dyskryminacji. Fundacja zapewnia, że dla każdego z nich znajdzie czas, a część z nich będzie miała szansę na udział w nagraniu materiału filmowego.

Głównym celem spotkania jest zwiększenie świadomości społecznej i wspieranie dzieci i ojców. Organizatorzy czekają na uczestników od godziny 13:00 między Gdyńskim Centrum Filmowym a Teatrem Muzycznym. Punktem orientacyjnym mają być czarne balony.

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.