stat

KęKę

Agencja Artystyczna Bashesh oraz Klub Kwadrat z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album "4:01", który odbędzie się w Gdańsku.KęKę właściwie Piotr Dominik Siara urodzony w Radomiu. Swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu w 2001 roku.. Od momentu ukazania się debiutanckiego albumu Takie Rzeczy w 2013 roku, raper na stałe zagościł w czołówce polskich wykonawców hip-hopowych.

W jego dorobku znalazło się wiele wyróżnień za dotychczasowe wydawnictwa. Zaczynając od podwójnych platyn za debiutanckie Takie Rzeczy oraz album Siara, poprzez potrójnie platynowe wyróżnienia za kolejne albumy Nowe Rzeczy, Trzecie Rzeczy oraz Mr KęKę. Do tych osiągnieć należy dodać poczwórną platynę za album To Tu.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Po dwuletniej przerwie koncertowej, KęKę wraca z solową trasą. Już tej jesieni będziecie mogli go zobaczyć na żywo, z najnowszym albumem 4:01, który na 3 miesiące przed premiera, spełnił warunki do Złotej Płyty. Nie przegap i sprawdź czy Twoje miasto jest na liście!
Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych.

Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. 

Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy.

Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.
Godziny rozpoczęcia wydarzenia mogą ulec zmianie.Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy z uwzględnieniem aktualizacji dotyczących reżimu sanitarnego.

https://www.bashesh.com/regulaminChcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy:
https://www.facebook.com/groups/2019020035044470/Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/KeKeOficjalnie
www.bashesh.com
Kup bilet
paź 19

sobota, g. 20:30

Gdańsk,
bilety 115 zł
Kup bilet
lis 22

piątek, g. 20:00

Gdańsk Sopot,