Khra Daliva, Normal Echo Klub ŻAK Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Khra Daliva, Normal Echo

27 kwietnia zapraszamy na dwa koncerty do Żaka. Wystąpią Khra Daliva oraz Normal Echo.

KHRA DALIVA
Khra Daliva to artystka o filipińskich korzeniach, która od urodzenia mieszka i tworzy w Gdańsku. Przełomem w jej działalności okazał się utwór "Mistakes", od początku do końca nagrany wyłącznie przy użyciu telefonu komórkowego. "Koniec wymówek. Nie ma sprzętu? Telefon, flagowiec sprzed sześciu lat wystarczy. Nie ma pieniędzy? Leżą na ulicy. Podniesiesz je swoim zaangażowaniem" - przekonywała Daliva. Odważne posunięcie popłaciło - "Mistakes" można było usłyszeć między innymi w radiowej Czwórce, a niedługo później Khra została zaproszona na Soundrive Festival.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


NORMAL ECHO
"Normal Echo pojawił się, kiedy byłem już zmęczony muzyką, którą robiłem wcześniej. Odłożyłem na bok instrumentalne eksperymenty i zacząłem tworzyć piosenki" - tak o swoim solowym projekcie opowiadał w radiowej Czwórce Dawid Szczęsny, wcześniej połowa duetu Niwea. Muzyka tworzona pod nowym szyldem jest równie minimalistyczna i nastrojowa, ale nastawiona bardziej na melodie niż na szeroko zakrojone poszukiwania brzmienia.

W 2018 roku ukazał się najnowszy album Normal Echo, tym razem w całości zarejestrowany w języku polskim. "Smutek w polskiej muzyce już dawno nie był tak dojmujący, a zarazem tak smakowity" - można było przeczytać o "Kaskadach" na łamach Gazety Magnetofonowej, a Jacek Świąder z Gazety Wyborczej przekonuje, że "Normal Echo pielęgnuje niedoskonałość i zmusza do patrzenia poza kadr".

Na płycie znajdziemy dziesięć nowych piosenek Szczęsnego o obsesyjnej miłości, które dokumentują pełne rozterek i wątpliwości ostatnie pół roku życia artysty.

Bartek Chaciński: "minimalistyczna i kameralna historia, ale nosi w sobie jakiś znak wodny polskiej nowej fali i brzmi jak gdyby wyszła ze studia Tonpressu circa 1986"

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć profesjonalnym sprzętem w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20-45 zł
BILETY
20 zł I pula / 30 zł II pula - zniżka* na Kartę Dużej Rodziny
25 zł I pula / 35 zł II pula - ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów
30 zł I pula / 40 zł II pula - super zniżka* na Kartę do Kultury
35 zł I pula / 45 zł II pula - bez zniżek
Ostatni dzień sprzedaży I puli: niedziela przed danym koncertem

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom - za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji.

Sprzedaż biletów bez zniżek: tickets.klubzak.com.pl

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00 lub na pół godziny przed I seansem).
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 - w.117 / Płatność za bilety gotówką lub kartą.

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.
Na stronie www.trojmiasto.pl bilety bez zniżek są dostępne online poprzez link "kup bilet" dostępny w wydarzeniu.

Rezerwacje wyłącznie: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Koncert z ograniczona liczbą miejsc siedzących, a w przypadku dużego zainteresowania koncertem koncert bez miejsc siedzących.