Kino Kobiet Helios Alfa Centrum Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Kino Kobiet

kwi 23-24

piątek - sobota, g. 20:00 - 22:00

Online
Kino Kobiet, czyli spotkanie dla Pań i tylko Pań w gdańskim Kinie Helios.

28 sierpnia 2017 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Mamuśki mają wychodne". (zwiastun: http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1-43370 )

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie?
Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski - poznasz na naszym babskim seansie!
Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.
Dziewczyny, widzimy się w poniedziałek 28 sierpnia!

Mamuśki mają wychodne

Codzienność w domu pełnym dzieci i obowiązków, to nie przelewki. Wiedzą o tym cztery matki, które dzień w dzień toczą walkę z niewyspaniem, brakiem czasu, wiecznym bałaganem i sztucznym uśmiechem, który ma komunikować ludziom, że wciąż "dają radę". Jako że pociechy bohaterek chodzą do tego samego przedszkola, również ich mamy postanawiają poznać się nieco lepiej w trakcie wspólnej kolacji. Początkowo niechętne, ostatecznie zostawiają dzieci pod opieką partnerów i wyruszają na z pozoru niewinne spotkanie. Na miejscu obawy szybko ustępują miejsca szczerym rozmowom i zabawie na całego. Tempo akcji i bicie serc przyspieszy do zawrotnej prędkości, gdy w jednym z barów poznają bezlitośnie przystojnego barmana o imieniu Luke (Adam Levine). Wkrótce okaże się, że na taki wieczór każda z nich czekała całe życie.

Cennik:
Bilet normalny: 23 zł
Bilet grupowy: 20 zł (od 15 osób tylko w kasie kina)
Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym. W związku z tym, na seans nie obowiązują zaproszenia, kupony specjalne oraz vouchery.
Czeka na Was wiele atrakcji i niespodzianek! Nie może Was zabraknąć!