Kino Samochodowe - Gdynia Gdynia Arena Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino Samochodowe - Gdynia Opinie (17)

Tylko do najbliższej niedzieli (7 czerwca) można jeszcze skorzystać z kina samochodowego w Gdyni. W związku tym obniżamy ceny biletów wstępu i zapraszamy wszystkich na nasze ostatnie seanse.

Relacja z imprezy

To już ostatnie dni funkcjonowania kina samochodowego na parkingu przy Gdynia Arenie. Wynika to z kolejnych etapów odmrażania gospodarki i uruchomieniem kin stacjonarnych. Do niedzieli włącznie mamy jednak przygotowany bardzo ciekawy repertuar, w którym na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Specjalnie z tej okazji, by zachęcić wszystkich do skorzystania z naszej pożegnalnej oferty, wprowadzamy też promocyjne ceny biletów:

REPERTUAR

03.06 środa 18:00 Rocky Balboa
03.06 środa 21:00 Od Zmierzchu Do Świtu

04.06 czwartek 18:00 Na głęboką wodę
04.06 czwartek 21:00 Człowiek Ringu

05.06 piątek 18:00 Boże ciało
05.06 piątek 21:00 Green Book

06.06 sobota 12:00 Księżniczka i smok
06.06 sobota 15:00 O północy w Paryżu
06.06 sobota 18:00 Sokół z masłem orzechowym
06.06 sobota 18:00 Underdog

07.06 piątek 12:00 Manu, bądź sobą
07.06 piątek 15:00 Mali Agenci
07.06 piątek 18:00 Mia i biały lewKino samochodowe zlokalizowane jest na parkingu przy Gdynia Arenie. Wjazd będzie możliwy tylko i wyłącznie od ul. Wileńskiej. Wjazd na plac będzie możliwy na godzinę przed rozpoczęciem seansu, ale nie później niż 15 minut przed emisją filmu. Na miejscu widzowie będą mogli skorzystać z małej gastronomii i kupić popcorn, nachosy oraz zimne napoje.

- Cieszymy się bardzo, że nasi mieszkańcy, jako jedni pierwsi na Pomorzu i jedni z pierwszy w Polsce będą mogli skorzystać z takiej rozrywki. Kina samochodowe są bardzo popularne w Niemczech, Czechach oraz oczywiście w Stanach Zjednoczonych. Czas by i gdynianie oraz nasi goście mogli oglądać filmy z foteli swoich samochodów. Parking przy gdyńskiej Arenie jest idealnym miejscem na kino samochodowe. Przy zachowaniu wszystkich zaleceń sanitarnych, w sposób bezpieczny dla każdego, będzie można oglądać filmy na dużym ekranie. Na mocy umowy z wykonawcą zagwarantowaliśmy także niższe ceny biletów dla posiadaczy karty mieszkańca - mówi Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni.

Parking przy gdyńskiej Arenie będzie mógł pomieścić nawet do 200 aut podczas jednego seansu. Wysokiej jakości ekran oraz najwyższej klasy dźwięk, który będzie odtwarzany poprzez słuchawki wydawane przy wjeździe do kina, co zapewni komfortowe warunki i rozrywkę na najwyższym poziomie.

W najbliższy piątek 22 maja o godz. 18:00 wyświetlany będzie film pod tytułem "Kształt wody" - który został uhonorowany aż czterema Oscarami, między innymi za najlepszy film oraz najlepszą muzykę. Tego samego dnia widzowie będą też mogli zobaczyć "Pewnego razu w Hollywood" - film w gwiazdorskiej obsadzie z Leonardo DiCaprio, Bradem Pittem oraz Rafałem Zawieruchą w roli Romana Polańskiego. Początek seansu o godz. 21:00.

Poszczególne dni zostały podzielone tematycznie:
Romantyczne poniedziałki
Wtorki z europejskim i polskim kinem
Środy z kinem akcji
Czwartki na sportowo
Piątki z hollywoodzkimi hitami
Premierowe soboty
Familijne niedziele


W sobotę o godz. 18:00 z foteli własnych samochodów będzie można zobaczyć polską komedię "Niezanajomi" z Mają Ostaszewską, Tomaszem Kotem oraz Kasią Smutniak. Trzy godziny później zapraszamy na projekcję najnowszego najnowszego filmu Romana Polańskiego "Oficer i szpieg".

W niedzielę czas na rozrywkę familijną i przygodową. O godz. 18:00 "Kumple z dżungli", a o godz. 21:00 film pod tytułem "Jumanji: przygoda w dżungli".

Pełen repertuar Kina Samochodowego w Gdyni będzie można znaleźć na stronie kupbilecik.pl, gdzie prowadzona jest sprzedaż biletów.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 - 45 zł
- „szalona” środa 20 zł z kartą mieszkańca / 30zł normalny

- czwartek - 27 zł z kartą mieszkańca / 37 zł normalny

- piątek, sobota, niedziela 30 zł z kartą mieszkańca / 45 zł normalny

Czytaj także