Kino Żak w Waszych domach / Miłość - pokaz filmu online Online Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino Żak w Waszych domach / Miłość - pokaz filmu online

Zapraszamy na pokaz filmu online z cyklu "Kino Żak w Twoim domu. Tym razem film pt. "Miłość". Film jest dostępny tylko w Polsce.

Złota Palma na MFF w Cannes, Złoty Glob i BAFTA dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego, Cezar i Europejska Nagroda Filmowa dla najlepszego filmu, Cezar i Europejska Nagroda Filmowa dla Jean-Louisa Trintignanta dla aktora za rolę pierwszoplanową, Cezar, Europejska Nagroda Filmowa i BAFTA dla Emmanuelle Riva dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej

ZASADY OGLĄDANIA filmu online:
1. Kup bilet (dostęp) na Pokaz Online.
2. Po kupieniu biletu (dostępu) na POKAZ ONLINE, na podany przez kupującego adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu.
3. Na ten sam adres mailowy, w dniu pokazu w g.19.00 - 19.45 zostanie wysłany link do filmu wraz z hasłem.
4. Hasło do filmu zostanie aktywowane przed pokazem.
5. Link jest aktywny w godzinach 20.00 22.30 (film ma 121 minut czyli jest 29 minut zapasu, czyli są 2 i pół godziny na obejrzenie filmu).
6. Polskie napisy aktywuje ikona "cc" w prawym dolnym rogu.
7. W razie problemów doradzamy zmienić przeglądarkę, a jeżeli to nie pomoże prosimy o kontakt mailowy kasa@klubzak.com.pl. Prosimy o przesłanie zrzutu z ekranu, na którym będą widoczne: data i godzina, nazwa kanału na vimeo, kadr filmu, adres strony w pasku domeny, nazwę urządzenia i przeglądarki w jakiej film jest oglądany oraz o opisanie problemu.
Zasady techniczne do odtwarzania filmu:
1. Przed oglądaniem filmu sprawdź, czy masz najbardziej aktualną wersję przeglądarki i systemu operacyjnego oraz dobre połączenie z Internetem:
- najnowsza wersja przeglądarki Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari lub Opera;
- połączenie internetowe o przepustowości conajmniej 30 Mb/s na urządzeniu do oglądania.
Prędkość Internetu można sprawdzić na stronie speedtest.pl. W razie aktywności oraz jednoczesnego aktywnego korzystania z Internetu przez inne urządzenia - laptop, tablet, telefon, TV itd. (przewodowo lub przez WiFi) niezbędne jest uzupełnienie wyżej wskazanej prędkości połączenia na urządzeniu do oglądaniu filmu.
- system operacyjny: Windows 7 lub nowszy, Mac OS X 10.7 lub nowszy, Ubuntu 10 lub nowszy;
2. Podczas oglądania filmu radzimy zamknąć pozostałe karty w przeglądarce, a także inne przeglądarki i programy. Pomóc może także skorzystanie z przewodowego połączenia sieciowego zamiast bezprzewodowego.
3. Tabela poniżej zawiera przybliżone prędkości zalecane do odtwarzania poszczególnych formatów wideo:
Rozdzielczość obrazu Zalecana stała prędkość
HD 1080p 30 Mb/s
HD 720p 15 Mb/s
SD 480p 7 Mb/s
SD 360p 3 Mb/s

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    14 zł
Bilety kosztują 14 zł, a ich sprzedaż zakończy się o g.19.00 w dniu projekcji.

Czytaj także