Kino dla Seniora w Gdańsku Kino ŻAK Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Kino dla Seniora w Gdańsku

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Rusza wiosenna edycja Kina dla Seniora. W ramach bezpłatnych seansów będzie można zobaczyć różne filmy w Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu. W gdańskim kinie Żak będzie wyświetlany film Mafia Mamma z gwiazdorską obsadą (m.in. Monicą Bellucci i Toni Colette). Seans odbędzie się 30 maja o godz. 12:00. Bilety są bezpłatne, ale trzeba się wcześniej zapisać.

projekcje filmowe
Kup bilet

2 - 8 czerwca 2023, g. 18:00

Gdańsk,
Liczba miejsc jest ograniczona, więc wymagane są wcześniejsze zapisy. Osoby, które ukończyły 60 lat mogą zapisywać się telefonicznie pod numerem infolinii: 801 005 801 lub 530 000 344 (cena jak za połączenie krajowe).

Za organizację Kina dla Seniora oraz inne działania aktywizujące osoby starsze odpowiada Klub Seniora DOM, który działa od dziesięciu lat. Jego członkowie spotykają się cyklicznie, by wziąć udział w warsztatach, wysłuchać wykładów i skorzystać z porad psychologów, lekarzy, dietetyków i innych ekspertów. Umawiają się na wspólne wypady za miasto, spacery. Inicjatywa ma pomóc osobom starszym wyjść do ludzi, nauczyć się nowych umiejętności, poznać rówieśników, spędzać miło czas. Dotychczas darmowe seanse filmowe były organizowane m.in. w Gdańsku, Elblągu, Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Bydgoszczy, Toruniu, Katowicach oraz Wrocławiu.