stat

Wspólnie z Millenium Docs Against Gravity i All About Freedom Festival zapraszamy na ostatnią w tym sezonie projekcję pod gołym niebem. Nie martwcie się - to nie koniec kina w 100czni! Jesienią i zimą przenosimy się do nowej, zadaszonej i ogrzewanej przestrzeni w budynku 31B - Plot Social Club, aby dalej spotykać się na wspólnych seansach przez cały rok.

Więcej informacji o programie już wkrótce!

"Spójrz mi w oczy " | reż. Lana Wilson | 2024 | USA
W tym fascynującym, pełnym humoru i nieoczywistym filmie produkcji studia A24 poznajemy siedem osób z Nowego Jorku, które są terapeutami-jasnowidzami. Co sprawia, że ludzie płacą za ich usługi i czy oni sami nie potrzebują terapii?

Przyjrzymy się siedmiorgu jasnowidzom - nie jako posiadaczom nadprzyrodzonych mocy, ale jako ludziom, którzy potrafią spojrzeć w oczy obcej osobie i podzielić się z nią refleksją o jej największych troskach. To opowieść balansująca między duchowością, performansem a codziennością.

Jak zwykle - bez rezerwacji i bez biletów.
Do zobaczenia na 100czni!

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.

w każdy piątek (do 26.09), g. 12:00

bilety 12 zł
wrz 10

środa, g. 18:00

bilety 40,90 zł
przedsprzedaż 29,90 - 38,90 zł