stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino na Szekspirowskim: Wszystko wszędzie naraz

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Zapraszamy na 9. sezon Kina na Szekspirowskim - najpiękniejszego kina plenerowego w Gdańsku z widokiem na dachy gdańskich kamienic.

27 lipca - 4 sierpnia 2024, g. 12:00

bilety 25-40 zł
sie 9

piątek, g. 21:00

bilety 19-21 zł
Kup bilet
Szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction o niewiarygodnej bohaterce, od wizjonerskich twórców filmowych - Daniela Kwana i Daniela Scheinerta. Obraz zdobył w 2023 roku aż 7 Oscarów, m.in. za najlepszy film, reżyserię, dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej (Michelle Yeoh) oraz dla aktorki i aktora drugoplanowych (Jamie Lee Curtis i Ke Huy Quan).

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do "multiwersum": sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę. Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.

Przeczytaj także