Kino po zachodzie - Palm Springs Teatr Leśny Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Kino po zachodzie - Palm Springs

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Zapraszamy do Teatru Leśnego w Gdańsku Wrzeszczu na drugą edycję "Kina po zachodzie słońca". Czeka nas duża dawka festiwalowego kina w najlepszym wydaniu. Przez siedem wakacyjnych wieczorów w urokliwej leśnej przestrzeni zobaczymy najlepsze i najczęściej nagradzane filmy z ostatnich dwóch lat, w tym tytuły, które pokażemy jako pierwsi w Trójmieście.

Tytuł, którego nie trzeba przedstawiać, ale musiał się u nas również pojawić. Wielokrotnie nagradzany przebój kinowy. Komedia roku.Beztroski Nyles i zadeklarowana singielka Sarah poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność.

Wspólnie zrealizują najbardziej zwariowane pomysły oraz przeżyją najbardziej odjechany romans wszech czasów. "Palm Springs" to inteligentna komedia, idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

Informacja o biletach