stat
Impreza już się odbyła

Kino w Dal.Morze

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Zapraszamy na Kino w Dal.Morze - letni festiwal filmowy zorganizowany w formie kina plenerowego na patio Klubu Ucho. W programie najciekawsze filmy ostatnich miesięcy i nie tylko. Oprócz wieczornych seansów pod gołym niebem, specjalna strefa relaksu.

lip 15

poniedziałek, g. 21:30

bilety 19 zł

1 lipca - 31 sierpnia 2024, g. 22:00

bilety 10 zł
ulgowy 5 zł
Program:
14.07.2021 - Sokół z masłem orzechowym
21.07.2021 - Gniazdo
28.07.2021 - Palm Springs
4.08.2021 - Nędznicy
11.08.2021 - Obraz pożądania
18.08.2021 - Babyteeth
25.08.2021 - The Florida Project


Obowiązuje bilet do strefy na patio Klubu Ucho w cenie 10 zł (do wykorzystania jako voucher w barze).

Opisy filmów:
SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM
reżyseria: Tyler Nilson, Michael Schwartz
występują: Shia LaBeouf, Dakota Johnson, Zack Gottsagen
szczegóły: komediodramat, USA, 2020, 97 min.

Pełna śmiechu i ciepła wzruszająca opowieść. Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie - chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera - drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc. Bohaterowie wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.

GNIAZDO
reżyseria: Sean Durkin
występują: Jude Law, Carrie Coon, Oona Roche
szczegóły: dramat/thriller, Kanada/Wielka Brytania, 2020, 110 min.

Jude Law i Carrie Coon w znakomitym thrillerze o małżeństwie, którego pozornie idealne życie zamienia się w spiralę sekretów i kłamstw. Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być na wyciągnięcie ręki, Rory idzie o krok dalej i łamie wszelkie zasady, podejmując coraz większe ryzyko.

PALM SPRINGS
reżyseria: Max Barbakow
występują: Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons
szczegóły: komedia, USA, 2020, 90 min.

Beztroski Nyles i zadeklarowana singielka Sarah poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, bohaterowie odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność.

NĘDZNICY
reżyseria: Ladj Ly
występują: Damien Bonnard, Alexis Manenti, Djebril Zonga
szczegóły: dramat, Francja, 2019, 102 min.

Montfermeil pulsuje od napięć, gniewu i niepewności. To miejsce, w którym nieustannie toczy się gra o lokalne wpływy. Niewinny psikus grupy dzieciaków, które dla żartu kradną małe lwiątko z miejscowego cyrku, może okazać się początkiem rewolucji. Taki debiut jak "Nędznicy" zdarza się w kinie raz na kilka lat: jeden z najlepszych europejskich filmów roku, prawdziwe odkrycie reżyserskie, nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy oraz zwycięzca Nagrody Jury w Cannes.

OBRAZ POŻĄDANIA
reżyseria: Giuseppe Capotondi
występują: Claes Bang, Elizabeth Debicki, Mick Jagger
szczegóły: thriller, USA, 2019, 98 min.

James był kiedyś obiecującym krytykiem sztuki, ale błąd w ocenie dzieła przekreślił jego obiecującą karierę. Po jednym z wykładów bohater spotyka tajemniczą Amerykankę - Berenice. Parę łączy gorąca namiętność. Kiedy ekscentryczny milioner - Cassidy, niespodziewanie zaprasza Jamesa do swojej posiadłości nad jeziorem, ten zabiera ze sobą dziewczynę. Nie wie, że wpadnie w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw...

BABYTEETH
reżyseria: Shannon Murphy
występują: Eliza Scanlen, Toby Wallace
szczegóły: dramat/komedia, Australia/USA, 2019, 116 min.

Niepozbawiony humoru portret nastolatki, która uczy się przekraczać wszelkie granice w ekstremalny sposób. Milla - poważnie chora nastolatka, zakochuje się w Mosesie - chłopaku z problemami. Zmienia to nie tylko ją, ale też jej rodzinę. Rodzice dla ukochanej córki zrobią wszystko, pozwolą nawet Mosesowi z nimi zamieszkać. Okazuje się, że - wraz z pierwszymi pocałunkami, w Millę wstępuje nieznane dotąd pragnienie życia. Dziewczyna pokazuje rodzicom, Mosesowi i wszystkim wokół, jak żyć, kiedy nie masz nic do stracenia.

THE FLORIDA PROJECT
reżyseria: Sean Baker
występują: Willem Dafoe, Brooklynn Prince, Bria Vinaite
szczegóły: dramat, USA, 2017, 115 min.

Pulsująca niesamowitą energią, chwytająca za serce, zabawna i wzruszająca historia sześcioletniej rozrabiaki Moonee i jej zbuntowanej matki Halley, próbujących ułożyć sobie życie w tanim motelu na obrzeżach najszczęśliwszego miejsca na świecie - Disneylandu. Nieświadoma coraz bardziej ryzykownych kroków, jakie podejmuje Halley, by opłacić pokój w motelu na kolejny tydzień, Moonee jest najszczęśliwszym dzieckiem na świecie...

Klub Filmowy jest finansowany z budżetu miasta.