Kino w Muzeum: Symfonia fabryki Muzeum Miasta Gdyni Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino w Muzeum: Symfonia fabryki

Wydarzenie w ramach

W ramach wystawy Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci zapraszamy na cykl projekcji filmowych, pt: Kino Kaniewski. Cykl filmowy rozpocznie niezwykły dokument Jaśminy Wójcik, Symfonia fabryki Ursus.

Symfonia Fabryki Ursus jest dokumentem kreacyjnym wprowadzającym do filmu metody sztuki partycypacyjnej i sztuki ze społecznością. To również film łączący sztukę wideo z choreografią i muzyką eksperymentalną. Przede wszystkim jednak jest to głos za upamiętnieniem fabryki Ursus, kultury przemysłowej i robotniczej, walczący o godność ludzi pracy i politykę historyczną uwzględniającą ich biografie (zródło: https://wajdaschool.pl/movie/symfonia-fabryki-ursus/).

UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:

(1) Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.
(2) Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zapisów dostępny jest pod wszystkimi wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie
(3) Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.
(4) W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.
(5) Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.