stat
Impreza już się odbyła

KinoPort Dzieciom: Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście
lip 31

środa, g. 15:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 18

piątek, g. 10:00

bilety 10 zł
W lipcu zapraszamy naszych najmłodszych widzów na środowe i sobotnie pokazy filmów w ramach cyklu KinoPort Dzieciom.

Na wszystkie seanse obowiązuje wstęp wolny.

Prosimy o wcześniejsze rezerwacje przez Messenger KinoPortu na Facebooku.
06.07 godz. 14.30 Emma i czarny jaguar
10.07 godz. 15.00 Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa
13.07 godz. 15.00 Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa
17.07 godz. 15.00 Wilk, lew i ja
20.07 godz. 14.35 Wilk, lew i ja
24.07 godz. 15.00 Felix i ukryty skarb
27.07 godz. 14.00 Felix i ukryty skarb
31.07 godz. 15.00 Niezgaszalni

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa (reż. Laurent Bru, Yannick Moulin, Benoît Somville, 2023)

Przebojowa i pełna śmiechu ekomedia o bohaterskich zwierzętach broniących deszczowego lasu przed nieznanym i iście wybuchowym zagrożeniem. Wielka zabawa i wartościowa lekcja przyrody dla dużych i małych, w której nie zabraknie zwariowanej fauny spod równika i zwrotnika, konkretnie wkurzonych ptaków, smakoszy bananów, awanturniczych złotych rybek i pand znających sztuki walki. Wszystko to i jeszcze więcej w animowanym hicie, za którym stoją twórcy lubianych produkcji: Kumple z dżungli, Mój przyjaciel Ufik, Nel i tajemnica Kurokota oraz Pati i klątwa Posejdona.

Kiedy tajemniczy superłotr pokrywa dżunglę eksplodującą pianą, która wybucha przy najmniejszym kontakcie z wodą, do akcji wkraczają zwierzaki z dzikiej paki. Aby uratować ekosystem i dziewiczą przyrodę, dzielny goryl Miguel i jego kumple wyruszą balonem w zapierającą dech w piersiach podróż od Bieguna Północnego po Daleki Wschód. Przemierzając góry, pustynie i oceany w poszukiwaniu antidotum, przeżyją setki niezapomnianych przygód i zrobią wszystko, by powrócić na czas. A nie będzie to łatwe, bo pora deszczowa zbliża się nieubłaganie, a podstępny wróg i jego sługusi depczą im po piętach. Czy łącząc siły, łapki, płetwy i skrzydła, bohaterski eko-patrol zdoła powstrzymać przeraźliwie WIELKIE BUM?!

Informacja o biletach

Wstęp wolny.

Bilety można zarezerwować przez Messenger KinoPortu: facebook.com/kinoport lub telefonicznie, kontaktując się z kasą kina pod numerem 585 000 232.