Klub Ciężarnych i Mam Zaufaj Położnej Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Klub Ciężarnych i Mam

Szukasz koleżanek, z którymi możesz pogadać o zgadze i muślinowych pieluszkach?  Masz wrażenie, że w Twoim otoczeniu tylko Ty jesteś w ciąży?  Niedawno przeprowadziłaś się do Trójmiasta? Dobrze trafiłaś!

Jedyne miejsce w Trójmieście, gdzie ciężarne regularnie spotykają się przy kawce, poznają się i rozmawiają na różne ciążowe tematy! Serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe Mamy do Klubu Ciężarnych Mam!

Spotkania odbywają się co piątek, nie trzeba się na nie zapisywać, są bezpłatne, wystarczy po prostu przyjść.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie rozdzieliliśmy klub na 2 grupy:

10:30-12:00 CIĘŻARNE
12:00-12:30 wszyscy
12:30-14:00 MAMY z DZIEĆMI

Raz w miesiącu przewidzieliśmy spotkanie z gościem specjalnym: znanymi trójmiejskimi Mamami, położnymi, ciekawymi gośćmi, z którymi bardzo luźno poruszymy różne tematy :) Co 2 tygodnie któraś z uczestniczek przygotowuje ciekawy temat do dyskusji, a co miesiąc organizujemy naprzemiennie: baby shower, bazar wyprawkowo-ubraniowy, matkowe wyjście bez dzieci!

Daj się poznać! Zdobądź przyjaźnie na całe życie 

Uzupełnieniem spotkań klubu będzie zamknięta grupa na Facebooku, na którą zaproszenia dostaną tylko zapisane uczestniczki, które pojawią się na spotkaniu Na miejscu czeka pyszna kawa z ekspresu, słodki poczęstunek i duużo dobrego humoru.

Organizatorem klubu jest Zaufaj Położnej: Centrum Zdrowia i Aktywności Ciężarnych i Mam Małych Dzieci. Prowadzimy szkołę rodzenia, warsztaty, zajęcia dla ciężarnych i Mam z dziećmi, poradnie laktacyjną. Pomagamy przyszłym rodzicom przygotować się do najważniejszej życiowej roli!