Klub Filmowy Kosmos Online Online Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Klub Filmowy Kosmos Online Opinie (1)

  • Kalendarz
    w każdy piątek (od 03.04 do 15.05.2020), godz. 18:00 - 19:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Klub Filmowy Kosmos wraca... choć na razie tylko online! Dopóki nie powrócimy do budynku w Parku Oruńskim, będziemy organizować klub w naszej filmowej grupie Dołącz do niej: Klub Filmowy ,,KOSMOS" / GAK Scena Muzyczna (REPERTUAR/INFORMACJE)

Jak będzie funkcjonować na razie Klub Filmowy Kosmos?
1. W każdą środę w godzinach popołudniowych razem z naszymi prowadzącymi: Weroniką Orzechowską, Wojciechem Zejdą i Mikołajem Lewalskim zaproponujemy film, który będzie odnosić się do jednego z trzech cykli, które omawiane są w stacjonarnym Klubie Filmowym Kosmos (dla przypomnienia: są to cykle Galaktyka-klasyka, Gatunkowa supernowa, Cykl życia gwiazdy).

2. Nie narzucimy, gdzie należy obejrzeć film. Damy wskazówki, gdzie będzie można zobaczyć go legalnie.

3. Przy okazji podania tytułu, prześlemy także pierwsze informacje dotyczące produkcji filmu, reżysera czy występujących w nim aktorów.

4. W piątek o 18:00 Weronika, Wojtek lub Mikołaj wrzucą kolejny post z nową garścią ciekawostek na temat prezentowanego filmu. Tym samym przedstawią analizę dotyczącą głównych ścieżek interpretacyjnych filmu.

5. W komentarzach pod drugim postem rozpoczniemy dyskusję z naszymi ekspertami. Będą oni dla Państwa dostępni przez godzinę.
Zapraszamy do wspólnego dyskutowania nad ciekawymi filmami w ramach Klubu Filmowego Kosmos Online! Pokaż mniej